Minimalna porażka z Ożarowianką

DSC00018

(Fot. Wojciech Wiaderek)

W ostatni weekend podopieczni trenera Adriana Śliwińskiego na wyjeździe zagrali z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Po dobrym meczu i walce do samej końca, niestety żółto-czerwoni przegrali 2:4.

Już pierwszy rzut rożny dla gospodarzy zakończył się bramką. Znicz jednak się nie poddał i walczył do samego końca, tworząc parę sytuacji podbramkowych, jednak bramka jak „zaczarowana” i to gospodarze podwyższają swoje prowadzenie. W połowie strzałem za pola karnego zawodnik Ożarowianki zdobywa bramkę na 2:0. Niestety nie mija wiele czasu i Znicz dostaje kolejną bramkę. Jednak ambicja oraz wola walki trzy minuty po straconym golu przynosi i nam bramkę. Samotny rajd przeprowadził Michał Wiśniewski i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Pod koniec spotkania Ożarowianka ponownie znalazła „drogę” do naszej bramki. Nasi zawodnicy tuż przed samym zakończeniem tego spotkania zmniejszyli straty porażki. Adrian Chmielewski zagrał do Bartłomieja Tobera, który pewnym strzałem zmusił bramkarza gospodarzy do kapitulacji.

Ożarowianka Ożarów Maz. 4:2 Znicz Pruszków

Bramki: 1:0

2:0

3:0

3:1 Michał Wiśniewski

4:1

4:2 Bartłomiej Tober (as. Adrian Chmielewski)

Znicz Pruszków:  Jacek Mucha, Bartosz Chybowski, Mateusz Fryc, Mateusz Wiaderek, Patryk Przybysz, Kacper Biegański, Mateusz Pietrak, Szymon Piasecki, Jakub Czosnowski, Adrian Chmielewski, Hubert Jurkowski, Jan Tomaszewski, Michał Wiśniewski, Bartłomiej Tober, Kacper Wyszkowski, Jakub Kołodziejczyk, Michał Grubek.