Zwycięstwo w meczu walki

Rocznik 2005A

W meczu na szczycie ligi rocznika 2005 grupy A, żółto-czerwoni na wyjeździe zmierzyli się z SEMP-em Ursynów. Po emocjonującym spotkaniu Znicz zwyciężył 4:2.

Pierwsza kwarta to bardzo wyrównane zawody, świadczy o tym chociażby wynik (2:2). Obie drużyny starały się za wszelką cenę zdobyć zwycięską bramkę. W II kwarcie żadnej z drużyn ta sztuka się nie udała, dopiero w III kwarcie Znicz wyszedł na prowadzenie, a w IV udokumentował swoje zwycięstwo czwartą bramką. Wszystkie bramki dla Znicza zdobył Jan Wiśniewski. Dwie asysty w tym meczu zaliczył Kacper Gala a po jednej Maciek Cybulski oraz Michał Ostrowski.

SEMP Ursynów 2:4 Znicz Pruszków

Bramki: Jan Wiśniewski x4.

Znicz Pruszków: Franciszek Olszewski, Jan Kalbarczyk, Igor Janik, Maciej Cybulski, Michał Krzanowski, Kacper Gala, Jan Wiśniewski, Jan Turowski, Piotr Trojanowski, Mikołaj Kaczmarski, Olaf Kędzior, Michał Ostrowski, Aleksander Cieślak, Damian Raczkiewicz, Oskar Bylicki.