Dwa zwycięstwa w meczach w Pruszkowie

00W minioną niedzielę zawodniczki Znicza Pruszków rozegrały turniej w Pruszkowie. Dziewczyny zwyciężyły dwa spotkania i potwierdziły swoją bardzo dobrą formę.

W pierwszym spotkaniu Znicz wygrał 17 do 14 z zespołem UKS Varsovia II Warszawa. Do przerwy na tablicy wyników widniało 7 do 5 dla zawodniczek z Pruszkowa. Po przerwie nasze zawodniczki zdobyły 10 bramek i ostatecznie zwyciężyły w pierwszym meczu.

UKS Varsovia II Warszawa 14:17 MKS Znicz Pruszków

Bramki: Paulina Stawska x4, Anna Biedź x3, Ewa Zamłyńska x2, Paula Porzezińska x2, Natalia Andziak x2, Jaśmina Różańska x2, Weronika Banasiewicz, Wiktoria Gajewska.

MKS Znicz Pruszków: Wiktoria Ceyrowska, Paula Porzezińska, Anna Biedź, Weronika Banasiewicz, Jaśmina Różańska, Ewa Zamłyńska, Natalia Andziak, Aleksandra Chodycz, Paulina Stawska, Wiktoria Gajewska.

W drugim spotkaniu zespół z Pruszkowa wygrał wysoko 22 do 13 z zespołem Zawkrze Mława. Do przerwy utrzymywał się wynik 14:6 na korzyść Znicza.

MKS Znicz Pruszków 22:13 Zawkrze Mława.

Bramki: Paulina Stawska x7, Jaśmina Różańska x7, Natalia Andziak x2, Wiktoria Gajewska x2, Paula Porzezińska x2, Weronika Banasiewicz, Ewa Zamłyńska.