Nasi wyróżnieni

nasiwyroznieni20

Po ostatniej kolejce, gdzie Znicz pokonał 1:0 Wisłę Puławy trzy redakcje postanowiły wyróżnić trzech zawodników Znicza Pruszków.

Redakcja „Piłki Nożnej” wyróżniła po meczu z Puławami naszego bramkarza Piotra Misztala oraz pomocnika Andrzeja Niewulisa. Natomiast portal 2ligapolska wyróżniła naszego kapitana Arkadiusza Jędrycha. Piotr Misztal rozegrał całe spotkanie i w wielu sytuacjach popisywał się znakomitymi interwencjami ratującymi Znicz przed utratą bramki. Adnrzej Niewulis również rozegrał 90 minut i był bardzo aktywny zarówno w defensywie jak i ofensywie. W 53 minucie nasz pomocnik był bliski zdobycia bramki, jednak świetnie interweniował bramkarz gości. Kapitan zespołu w 16 minucie celnym uderzeniem z rzutu karnego, zapewnił naszemu zespołowi trzy punkty.