Łady pokonane

DSC07882 (Kopiowanie)

Podopieczni trenera Adriana Śliwińskiego w miniony czwartek na własnym boisku w ramach 3 kolejki w swojej lidze podejmowali zespół UKS Łady. 

W spotkanie bardzo dobrze weszli żółto-czerwoni, którzy już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Kacper Wyszkowski zagrał do Bartka Tobera, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 24 minucie Znicz zdobył kolejnego gola, na listę strzelców wpisał się Cezary Matecki, który wykorzystał dogranie Krzysztofa Rostankowskiego. Nie minęło siedem minut a podopieczni trenera Adriana Śliwińskiego podwyższyli swoje prowadzenie, na listę strzelców po razu drugi wpisał się Bartek Tober, tym razem wykorzystując dogranie Patryka Przybysza. Patryk w 54 minucie sam wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania, przy tej bramce asystował Adrian Chmielewski.

 

Znicz Pruszków 4:2 UKS Łady

Bramki: ‚3, ’31 Bartek Tober, ’24 Cezary Matecki, ’54 Patryk Przybysz

Znicz Pruszków: Bartosz Chybowski, Mateusz Wiaderek, Patryk Przybysz, Michał Grubek, Mateusz Fryc, Kacper Wyszkowski, Bartłomiej Tober, Adam Parol, Krzysztof Rostankowski, Bartosz Witkowski, Adrian Chmielewski, Norbert Gocan, Cezary Matecki.

Trener: Adrian Śliwiński

Kierownik: Wojciech Wiaderek

 

(Fot. Wojciech Wiaderek)

 

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *