Wygrana z SEMP-em

e956045d6efab04478577539a10f888bf33cda

Podopieczni trenera Rafała Klimkowskiego w piątkowy poranek na własnym boisku zmierzyli się w ważnym meczu z Sempem Ursynów. 

Świetnie w mecz wejść mogli żółto-czerwoni, jednak po podaniu Norberta Marata w obrońcę trafił Paweł Barzyc. Przez następne minuty gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Dopiero w 18 minucie bardzo dobrą akcję przeprowadzili goście, ale pierwszy strzał przeleciał minimalnie nad poprzeczką, a następnie minimalnie obok naszej bramki. W 23 minucie ładnie prawym skrzydłem urwał się Krystian Mianowicz, który minął dwóch zawodników, ale jego uderzenie wybronił bramkarz Sempa. Siedem minut później świetną paradą popisał się Jakub Osobiński, który wybronił uderzenie z bliskiej odległości. Tuż przed końcem uderzenie sprzed pola karnego Kacpra Kucharka wyłapał bramkarz gości.

 

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i pewniejsi siebie od rywali. Jednak to pierwszy SEMP zaatakował, bo w 48 ich uderzenie przeleciało nad naszą poprzeczką. W 55 minucie po raz kolejny bramkarz Sempa popisał się efektowną paradą po uderzeniu Pawła Barzyca, który po chwili uderzył jeszcze raz, ale obok bramki. W 60 minucie po świetnej wrzutce w pole karne Kamila Biernata i zgraniu piłki przez Franciszka Ratajczyka w znakomitej sytuacji znalazł się Jan Różański, ale jego uderzenie sparował bramkarz gości. Znicz cały czas miał przewagę w posiadaniu piłki i konstruowaniu akcji ofensywnych. Na efekty poczekać trzeba było do 76 minuty. Wiktor Oder odebrał piłkę w środku pola zagrał do Franka, ten odegrał do wprowadzonego w II połowie na boisku Kamila Biernata, który mocnym, plasowanym strzałem w długi róg, zdobył jak się później okazało zwycięskiego gola dla Znicza. Po straconej bramce spotkanie się otworzyło, pierwsi zaatakowali goście, ale świetnie w powietrze wybił się Jakub Osobiński opuszkami palców wybijając dobre uderzenie na rzut rożny. Tuż przed zakończeniem uderzenie Jana Różańskiego wybronił bramkarz gości, a już w doliczonym czasie gry z linii bramkowej strzał Pawła Barzyca wybił zawodnik Sempa.

 

Znicz Pruszków 1:0 SEMP Ursynów

Bramka: ’76 Kamil Biernat

Znicz Pruszków: Jakub Osobiński – Krystian Mianowicz, Michał Borychowski, Paweł Jaruszewski (’51 Filip Dziełak), Kamil Szczepański – Patryk Lenard, Paweł Barzyc, Kacper Kucharek (’68 Wiktor Oder), Piotr Goljasz (’51 Jan Różański), Norbert Marat (’51 Kamil Biernat) – Franciszek Ratajczyk.

Żółte kartki: Kamil Biernat, Paweł Barzyc.

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *