Nasi wyróżnieni

wyróżnieni22

Po ostatniej kolejce, w której Znicz pokonał na wyjeździe 4:1 Polonię Bytom wyróżnionych zostało czterech zawodników Znicza Pruszków.

Redakcja portalu Mazowiecka Piłka oraz Piłka Nożna po ostatniej kolejce wyróżniła Andrzeja Niewulisa, Maksymiliana Banaszewskiego oraz Pawła Kaczmarka. Natomiast portal 2ligapolska dodatkowo wyróżniła Patryka Kubickiego.

Andrzej Niewulis na boisku przebywał do 76 minuty. Środkowy pomocnik świetnie wywiązywał się ze swoich zadań, natomiast w 21 minucie celnym strzałem głową otworzył wynik meczu. Maksymilian Banaszewskie rozegrał całe spotkanie, w 34 minucie dynamiczny pomocnik zdobył swojego szóstego gola w sezonie, natomiast później asystował przy trafieniu Patryka Kubickiego. Doświadczony pomocnik Paweł Kaczmarek również zagrał całe spotkanie. W 21 minucie asystował przy bramce Andrzeja, natomiast w 77 minucie pewnym i mocnym strzałem w długi róg zdobył swojego gola. Patryk Kubicki z boiska zszedł w 82 minucie, natomiast pomocnik w 80 minucie okiwał dwóch zawodników i mocnym uderzeniem sprzed szesnastki zdobył dla zespołu Znicza ostatniego gola w tym meczu.