Nasi wyróżnieni

wyroznieni30

W minionej kolejce Znicz w meczu u siebie pokonał 1:0 Raków Częstochowa, natomiast w „11” kolejki znalazło się dwóch naszych zawodników.

Portal 2 ligapolska.pl wyróżniła naszego bramkarza Piotra Misztala, natomiast redakcja Mazowieckiej Piłki oraz Piłki Nożnej dodatkowo wyróżniła Arkadiusza Jędrycha. Piotr Misztal zagrał cały mecz i parę razy uratował Znicz przed stratą bramki w sobotnim starciu. Na duże wyróżnienie zasługuje interwencja z 39 minuty, kiedy to Piotr wyprzedził wychodzącego sam na sam Damiana Warchoła i uchronił nasz zespół przed stratą gola. Arkadiusz Jędrych również zagrał cały mecz. Nasz kapitan dzielnie dowodził strefą defensywną i nie dopuścił do stracenia gola przez Znicza. W 82 minucie sfaulowany w polu karnym został Przemysław Kita, do piłki ustawionej na „11” metrze podszedł właśnie Arek, który umieścił piłkę w siatce.