Zwycięstwo z Turem

DSC_0220[1]

Podopieczni trenera Mateusza Niewiadomskiego w miniony weekend na wyjeździe rozegrali mecz z Turem Jaktorów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 3:0. 

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, w 5 minucie ładna akcja prawą stroną, piłka odbita od słupka – bramkarz łapie na linii bramkowej. Z każdą minutą rośnie przewaga zespołu z Pruszkowa, pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z lewej strony Krzysztofa Ingaciuka trafia do Krystiana Kowalskiego, który otwiera wynik spotkania. W II połowie to znów głównie Znicz atakował bramkę rywali i podwyższył swoje prowadzenie poprzez bramkę samobójczą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Gegiego Kurtanidze. Trzecią bramkę zdobył Kacper Radzisław po dośrodkowaniu Krzysztofa Ignaciuka. Pod koniec połowy świetnie interweniował bramkarz Kacper Kołtun, chroniąc zespół przed stratą bramki.

Tur Jaktorów 0:3 Znicz Pruszków

Bramki: Krystian Kowalski, Kacper Radzisław, bramka samobójcza.

Znicz Pruszków: Łukasz Kowalczyk, Piotr Bartosiewicz, Ernest Jaroń, Kacper Markowski, Jan Maciejek, Jędrzej Mikułowski, Gegi Kurtanidze, Krystian Kowalski, Oliwier Zduński, Kacper Radzisław, Adrian Wajs, Krzysztof Ignaciuk, Kacper Kołtun.

 

(fot. Aleksander Mikułowski)

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *