Niedzielna porażka z Okęciem

IMG_5711

Piłkarze trenera Adriana Śliwińskiego w niedzielę zmierzyli się w meczu domowym z Okęciem Warszawa. Mecz zakończył się porażką żółto-czerwonych 0:1.

Mecz z Okęciem był na bardzo wyrównanym poziomie. W pierwszej połowie to nasza drużyna stworzyła kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki niestety pomimo strzałów w światło bramki były one obronione przez bramkarza gości. W drugiej połowie dosłownie jeden błąd w obronie przesądził o wyniku spotkania. W 41 minucie goście zdobyli bramkę i jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu. Kolejny mecz bez zwycięstwa boli mnie, jako trenera, ale wiem, że zawodnicy też czują, że coś w naszej grze nie idzie tak jak powinno. Przeważamy na boisku, gramy ładne akcje, ale brakuje wykończenia i nad tym będziemy pracować przed kolejnym i to już ostatnim meczem w tej rundzie rozgrywek. Dziękuje drużynie oraz zgromadzonej publiczności na naszym meczu. Cieszy mnie, że coraz więcej Rodziców przychodzi na mecze swoich dzieci i dopinguje ich podczas spotkania. Oczywiście biorę na siebie odpowiedzialność za wyniki zespołu. Dużo pracy przed nami musimy przebudować zespół, postawić na bardziej agresywną grę w ataku i przede wszystkim uporać się z problemami, jakie mamy na pozycji bramkarza. To przed nami w najbliższym okresie i mogę powiedzieć, że zaczynamy przygotowanie do kolejnej rundy, choć broni nie składamy i będziemy walczyć do końca o jak najlepsze miejsce w aktualnych rozgrywkach – powiedział trener Adrian Śliwiński.

Znicz Pruszków 0:1 Okęcie Warszawa

Znicz Pruszków: Mateusz Szymański. Patryk Różycki, Mateusz Fryc, Michał Grubek, Norbert Gocan, Mateusz Wiaderek, Bartłomiej Tober, Kacper Wyszkowski, Adrian Chmielewski, Jan Tomaszewski, Cezary Matecki, Bartosz Witkowski, Krzysztof Rostankowski.