Wygrana z Nadstalem

DSC_0351[1]

Podopieczni trenera Mateusza Niewiadomskiego w miniony weekend rozegrali spotkanie na własnym boisku z zespołem Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-czerwonych 5:0.

Wynik meczu w 8 minucie otworzył Oliwier Zduński wykorzystując dokładne dogranie Piotra Bartosiewicza. Druga bramka wpadła po pięknym uderzeniu Krystiana Kowalskiego, który z połowy boiska przelobował bramkarza gości. Tuż przed przerwą Znicz podwyższył prowadzenie, rajd wykonał Jędrzej Mikułowski, wyłożył piłkę do Oliwiera Zduńskiego, który pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Po przerwie sam Jędrzej wpisał się na listę strzelców, strzałem głową, wykorzystując wrzutę z rzutu rożnego Krystiana Kowalskiego. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Gegi Kurtanidze zagrał do Krzysztofa Ignaciuka, który ustalił wynik meczu.

Znicz Pruszków 5:0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Bramki: 1-0  Oliwier Zduński – asysta Piotr Bartosiewicz
2-0 Krystian Kowalski -błąd bramkarza – przelobowany z połowy boiska
3-0 Oliwier Zduński – asysta Jędrzej Mikułowski
4-0 Jędrzej Mikułowski – asysta Krystian Kowalski – rzut rożny
5-0 Krzysztof Ignaciuk – asysta Gegi Kurtanidze

Znicz Pruszków: Łukasz Kowalczyk, Piotr Bartosiewicz, Ernest Jaroń, Kacper Markowski, Jan Maciejek, Jędrzej Mikułowski, Gegi Kurtanidze, Krystian Kowalski, Kacper Radzisław, Kacper Kołtun, Antoni Zyśk, Oliwier Zduński, Krzysztof Ignaciuk.