Pierwszy krok zrobiony!

IMG_5639Podopieczni Roberta Kochańskiego w pierwszy meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów podejmowali zespół Ceramiki Opoczno. Wyjątkowo krótko musieliśmy czekać na pierwszą bramkę. W 3. minucie Dwórzyński zagrał crossową piłkę za plecy obrońców, do której doszedł Stryjewski i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. W 13. minucie groźny strzał oddał Popławski, ale na posterunku bramkarz gości. W 23. minucie było już 2:0. Stryjewski uderza przy długim słupku, bramkarz odbija piłkę, tam idealnie odnajduje się Popławski i umieszcza piłkę w siatce. Zawodnicy Ceramiki pierwszą sytuację mieli dopiero w 27. minucie, jednak piłkę łapie Połeć. Trzecią bramkę żółto-czerwoni zdobyli w 31. minucie. Łabęda podaje do Zielińskiego, ten mija dwóch zawodników i uderza przy krótkim słupku. W 35. minucie strzał oddali goście, ale piłka minęła światło bramki. W 40. minucie kolejną bramkę mógł dołożyć Faliszewski, jednak minimalnie chybił. Do przerwy prowadzimy 3:0.

IMG_5663

Druga połowa zaczęła się trochę słabiej niż pierwsza. W 53. minucie zaatakowała Ceramika, lecz znów czujnie Połeć. W 66. minucie po dośrodkowaniu z lewej strony, piłkę do bramki głową wpakował zawodnik gości. W 70. minucie o strzał pokusił się Zieliński, jednak świetnie broni bramkarz. Chwilę później fantastyczną bramkę z 30 metrów z woleja w samo okienko  zdobył Łabęda i mamy już 4:1! W 76. minucie kolejne trafienie po dośrodkowaniu Stryjewskiego mógł dołożyć „Zielu”, ale znów niecelnie. Po chwili druga bramkę mogli zdobyć goście, ale broni Połeć. W doliczonym czasie gry Adamczyk zagrał do Jaronia, którego strzał broni bramkarz Ceramiki. Ostatecznie wygrywamy 4:1 i już tylko 90 minut dzieli nas od Centralnej Ligi Juniorów! Rewanż za tydzień o godzinie 17 w Opocznie.

Znicz Pruszków 4:1 Ceramika Opoczno
Bramki: ‚3 Stryjewski, ’23 Popławski, ’31 Zieliński, ’71 Łabęda

Skład: Połeć – Piszczatowski, Borowiec, Dwórzyński, Pieczyński – Faliszewski, Czarnecki – Zieliński, Popławski (’75 Adamczyk), Łabęda (’83 Jaroń) – Stryjewski (’89 Chmielewski)
Ławka rezerwowych: Papierz, Skowroński, Nowacki, Kowalski, Adamczyk, Jaroń, Chmielewski

Żółte kartki: Dwórzyński, Pieczyński