Pierwszy obóz rocznika 2009 B i C -Trzcianka

Pierwszy obóz za nami!

zdj 4
Miło nam poinformować, że nasi piłkarze zakończyli swój pierwszy obóz sportowy ” Lato Trzcianka 2016 „.
Do dyspozycji naszych zawodników przygotowano pokoje 2, 3 i 4 osobowe w hotelu Ajaks, do którego przylega kompleks sportowy  składający się z dwóch, bardzo dobrze przygotowanych boisk z naturalną nawierzchnią oraz bieżnią.
W najbliższym otoczeniu hotelu mieliśmy jezioro z piaszczysta plażą oraz ścieżki do wieczornych spacerów.
Każdy dzień rozpoczynaliśmy śniadaniem, a po krótkim odpoczynku poranny trening, po którym mieliśmy czas na prysznic, relaks i regenerację. Po obiedzie wychodziliśmy na kolejny trening… i znowu kąpiel i odpoczynek. Następnie czas na zajęcia, w których omawialiśmy taktykę.
Później była pora na – plażę, gry planszowe i zabawy (np. malowanie portretów).
Po kolacji spacer i zajęcia w świetlicy.
Jeśli chodzi o wyżywienie można powiedzieć jedno – bez zarzutu!
Apetyty naszych zawodników zadziwiły nawet pracowników hotelu.
Pogoda nam dopisała, a dzięki zaangażowaniu i dyscyplinie zawodników oraz kadry trenerskiej przeprowadziliśmy zaplanowane treningi i z podniesioną głową wracamy do domów czekając na rozpoczęcie sezonu.
Już się nie możemy doczekać kolejnego obozu!

 

zdj 5

zdj 7

zdj 8

zdj 9

zdj6

zdjjęcia 2

foto Stanisław Szuster

One comment

  1. Ciocia Dominika :) pisze:

    Czemu nie ma informacji o spotkaniu z Michałem Jelińskim?
    https://www.facebook.com/znicz2009b/posts/507617372768138

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *