2003B: Wygrana z Huraganem Wołomin

W ostatnią niedzielę zespół połączonych grup 2003B i C rozegrał sparing z Huraganem Wołomin. Znicz wygrał to spotkanie 3-0.
Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1-0 dla gospodarzy. Mecz był wyrównany. Obie drużyny miały swoje szansę. Druga połowa to już dominacja Znicza i kolejne dwie bramki. Należy zaznaczyć, że mecz toczył się na trudnym do gry, oblodzonym boisku.

Bramki: Przemysław Żuchowski, Oliwier Zduński, Gegi Kurtanidze.
Skład: Kacper Kołtun, Maciej Kasprowicz, Ignaciuk Krzysztof, Kacper Radzisław, Kacper Markowski, Tomasz Skowroński, Przemysław Żuchowski, Jan Maciejek, Krystian Kowalski, Gegi Kurtanidze, Dawid Piszczałkowski, Jakub Okurowski, Aleksander Laszczyk, Piotr Polak, Oliwier Zduński.