Udany sparing drużyny 2006A z Varsovią Warszawa 2005/2006

W dniu 11.02.2017 drużyna 2006A zagrała pod balonem na ul. Zbaraskiej mecz kontrolny przeciwko Varsovii Warszawa.
Zespoły grały w składach 9-osobowych. Zawodnicy Varsovii byli w większości z rocznika 2005 i kilku z rocznika 2006.
W pierwszych 20-25 minutach na boisku było widać zdecydowaną przewagę podopiecznych Trenera Emila Adamczuka. Znicz przez większość tego czasu utrzymywał się przy piłce i konsekwentnie budował akcje ofensywne. Dobra gra naszego zespołu przyniosła efekty w postaci bramek. Pierwszą strzelił Antek Banaszek (asysta Franciszek Gniadzik). Drugiego gola dla Znicza zdobył, po bardzo dobrym podaniu Oskara Melicha, Franciszek Gniadzik. Niestety pod koniec pierwszej połowy, drużyna Gości coraz częściej pojawiała się na naszej połowie boiska. Po jednej z akcji i zamieszaniu w polu karnym, Sędzia/Trener podyktował rzut karny dla Varsovii, który zakończył się zdobyciem gola. Drużyna Gości nabrała wiatru w żagle i jeszcze kilka razy próbowała doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie na przerwę Zawodnicy schodzili z wynikiem 2:1.
Druga połowa rozpoczęła się nie najlepiej dla Znicza Pruszków. Po rzucie z autu, wykonywanym na wysokości naszego pola karnego, Varsovia doprowadziła do remisu. Przez pewien czas Znicz został zepchnięty na własną połowę. Nie zabrakło jednak prób ataku na bramkę Varsovii. Chwilami po obydwu stronach brakowało piłkarskiego szczęścia i piłka odbijała się od słupków lub mijała bramkę w niewielkiej odległości. Jedna z akcji Znicza pozwoliła przechylić szalę zwycięstwa na stronę naszej drużyny. Bramkę na 3:2 zdobył Damian Soszyński (asysta Szymon Cieloch). Niestety Varsovia dość szybko odpowiedziała wyrównującym golem. Do ostatnich minut obydwa zespoły próbowały zmienić wynik spotkania, ale bezskutecznie. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Dziękujemy całej drużynie i Trenerowi za walkę do ostatniej minuty i dostarczone emocje.