W sobotę mecz w Olsztynie

stomil-znicz

W sobotę 18 marca o godzinie 17:00 Znicz Pruszków wyjedzie do Olsztyna, aby spotkać się z tamtejszym Stomilem. Mecz odbędzie się na stadionie OSIR przy ul. Piłsudskiego 69a w Olsztynie.

Stomil Olsztyn zajmuje obecnie 11 pozycję z 24 punktami. Na 21 spotkań zwyciężyli 6 razy, 9 razy zremisowali i 6 razy przegrywali. Łącznie zdołali zdobyć 26 goli, tracąc przy tym 21. Drużyna z Olsztyna najczęściej strzela między 31-45 i 76-90 min meczu.

Najlepszym strzelcem drużyny jest napastnik Rafał Kujawa, który w 21 spotkaniach skompletował 7 bramek, za nim po 4 gole mają Grzegorz Lech i Tsubasa Nishi.

 

Sobotni mecz ze Stomilem będzie drugim spotkaniem obu zespołów w sezonie. W Pruszkowie  żółto-czerwoni musieli uznać wyższość drużyny trenera Łopatki, przegrywając 0:3.

W ostatnich 2 spotkaniach drużyna z Olsztyna kończyła mecze remisami. Najpierw 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec, a następnie 2:2 z GKS Katowice.

 

W zespole naszego sobotniego rywala gra dawny piłkarz Znicza Igor Biedrzycki, który łącznie w barwach żółto-czerwonych rozegrał 60 spotkań. W obecnym sezonie 24-letni obrońca wystąpił zaledwie w 8 spotkaniach, w tym tylko raz rozegrał pełne 90 minut.

 

Życzymy powodzenia i powrotu do Pruszkowa z kompletem punktów!

 

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *