Mecz ostatniej szansy: MKS Kluczbork – Znicz Pruszków

DSC_3597

 

W niedzielę 28 maja o godzinie 12:30 Znicz Pruszków spotka się z MKS Kluczbork.

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejski przy ul. Sportowej 7.

Po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze sytuacja naszej drużyny wygląda nie najlepiej. Do końca sezonu pozostały zaledwie dwa mecze, a do miejsca dającego baraże brakuję nam 3 punkty. Sytuację ratuje fakt, że swoje poprzednie mecze zremisowała Wisła Puławy i Drutex-Bytovia, które wraz z nami walczą o utrzymanie, co daje nam matematyczne szanse na pozostanie w lidze. Przypadkowa przegrana z MKS Kluczbork zniweczyłaby nasze nadzieje na baraże, co musi być dodatkowym bodźcem dla naszej drużyny.

MKS Kluczbork zajmuje ostatnie (18) miejsce w lidze. Na 32 spotkania 4 razy zwyciężali 12 razy remisowali i 16 razy schodzili pokonani. Łącznie we wszystkich spotkaniach zdołali strzelić 32 gole, które najczęściej padały między 31-45 min (8) i 46-60 min (7).

Zespół trenera Konwińskiego mimo słabego sezonu tak jak my potrafi nieźle namieszać. W ostatnich 5 spotkaniach biało-niebiescy zdołali zdobyć 7 punktów. W tym remis z 1:1 z Chojniczanką Chojnice i zwycięstwo 3:2 z GKS Katowice. Najlepszym zawodnikiem zespołu jest pomocnik Rafał Niziołek, który w 30 spotkaniach zdobył 9 bramek i 7 razy asystował. Ostatnie spotkanie obu zespołów w sezonie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 1:0. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Maciej Mysiak.

W rundzie wiosennej do zespołu z Kluczborka przybył wychowanek Znicza Tomasz Chałas.

Chałas w obecnej rundzie wystąpił w barwach biało-niebieskich 4 razy, zaliczając jedną asystę.

Życzymy powodzenia i powrotu do Pruszkowa z trzema punktami!

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *