Znicz 2002A vs Semp Ursynów 2:0

24.05 godzina 20,30, światła na stadionie zapalone, ale to nie finał ligi Europy tylko ligowy mecz Znicz – Semp Ursynów rocznik 2002.
Chłopcy wyszli na boisko lekko pod męczeni, bo ostatnio gramy co 3 dni. A to czy wytrzymają kondycyjnie było wielką niewiadomą.
Ale jak się na końcu okazało, chłopcy dali radę.
W pierwszej połowie gra była bardzo szybka, choć rywal miał dwie okazje to my byliśmy stroną która miała przewagę, i tuż przed gwizdkiem prowadzenie mógł dać nam Dominik Kwiecień,niestety ale sędzia kończy pierwszą połowę 0-0. Od początku drugiej nasi zawodnicy nadal grali zgodnie z ustaleniami przed meczowymi. Konsekwentnie wprowadzali założenia z szatni, dzięki temu Kuba Włostowski strzela głową i prowadzimy 1-0. Mimo prowadzenia gramy dalej swoje i że spokojem od bramki wprowadzamy piłkę do gry. Dzieki temu tworzymy sobie kolejne akcje bramkowe. Po jednej z takich akcji a dokładniej po strzale Kuby Włostowskiego (który zagrał dobry mecz)bramkarz drużyny przeciwnej odbija piłkę przed siebie dopada do niej Szymon Różycki i mocnym strzałem podwyższa na 2-0. Niestety po tej bramce rywal ruszył do ataku, a w naszej grze wdała się nerwowość. Ale mimo że przeciwnik postawił wszystko na jedną kartę, to nasza konsekwencja w grze obronnej nie pozwoliła rywalowi na zagrożenie naszej bramce. Kontrolując mecz z wynikiem 2-0 sędzia kończy mecz.
Widać że drużyna po ostatniej porażce szybko się podniosła, a to pokazuje że drużyna ma charakter.