[II liga] Wygrana co najmniej bezcenna

ZNICZ PRUSZKÓW 3:0 ROW 1964 RYBNIK

ROW 1964 RybnikZnicz Pruszków

Na stronię ROW Rybnika przeczytać można było, że będzie to dla Nas mecz o życie. Choć brzmi to abstrakcyjnie – to tak właśnie było. Na pewno nie sprawiło to, że Nasi zawodnicy mogli w tym meczu czuć się komfortowo – jednak doświadczenie i opanowanie, a także niepohamowana chęć wygranej zwyciężyła! To jeden z tych meczy, które po prostu trzeba wygrać – nie ważne w jakim stylu i nie ważne jakimi środkami.

Ślązacy jak zwykle ,,nie odstawiali nogi” i pomimo młodego składu dali się naszym zawodnikom mocno we znaki.

Po golach Rackiewicza, Machalskiego oraz Tarnowskiego pewnie wygrywamy w ostatnim meczu sezonu i zajmujemy bezpieczne 13. miejsce w tabeli z 41 oczkami na koncie. Oczywiście to sprawia, że w kolejnym sezonie dalej będziemy uczestniczyć w drugoligowych rozgrywkach, które rozpoczną się już pod koniec lipca!

Przed nami wiele pracy oraz czas, w którym postaramy się wzmocnić, by w przyszłym sezonie walczyć o najwyższe cele. Niedługo podsumowanie sezonu 2017/2018 !

Znicz: Piotr Misztal – Marcin Wasielewski, Konrad Budek, Adrian Rybak (74′ Bartłomiej Faliszewski), Marcin Rackiewicz – Paweł Tarnowski, Adrian Małachowski, Mateusz Długołęcki, Maciej Machalski (65′ Marcin Smoliński), Patryk Kubicki (78′ Mikołaj Szymański) – Karol Podliński (69′ Mateusz Stryjewski). 

ROW: Aleksander Łubik (90’Dawid Wrzosek) – Jan Janik, Krystian Kujawa, Bartłomiej Polok – Piotr Dudzik, Kamil Spratek, Dawid Kalisz, Damian Koleczko, Krzysztof Koch – Wiktor Piejak (82′ Dominik Niećko), Michał Rostkowski (83′ Przemysław Brychlik). 

Gole:
1:0
Marcin Rackiewicz 51′
2:0 Maciej Machalski 58′ (k)
3:0 Paweł Tarnowski 68′

Żółte kartki:
Znicz – Rybak, Rackiewicz
ROW – Koch, Dudzik, Janik, Piejak.

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *