2006C: Przełamana niemoc

oznor

Tydzień temu w końcu przełamaliśmy niemoc strzelecką, grając u siebie z Ks Okęcie każdy kto spojrzy na wynik powie że było gładko, niestety mimo kilku świetnych okazji w pierwszej połowie, piłka jak zwykle nie chciała wpaść do bramki, na szczęście grając koncertowo drugą część spotkania, pokazaliśmy że potrafimy wygrywać.
A w minioną sobotę, graliśmy o godzinie 11,00 Derby Pruszkowa, na boisku Legionu Pruszków. Pogoda nie najlepsza do gry, ale taka sam a dla obu ekip. Pierwsza połowa prowadzimy grę, choć było kilka błędów, niestety mamy sytuację bramkowe i znowu nic nie chce wpaść, zyskujemy coraz większą przewagę i w końcówce pierwszej połowy zdobywamy bramkę, druga część spotkania, nic się nie zmienia, choć przeciwnik wyprowadził dwie kontry. Ale to my dyktujemy warunki gry i mimo jednego błędu, wychodzimy zwycięsko 1-3.
Duże brawa dla wszystkich chłopców za walkę.