3:2 na Pogoni Grodzisk..

W środę 15go sierpnia, drużyna trenera Zbigniewa Kowalskiego zmierzyła się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki kandydatem do awansu do III ligi. Rezerwy Znicza stoczyły trudną walkę i zdobyły dwa celne strzały. Zawodnicy nie oszczędzili groźnych sytuacji Pogoni. W pierwszej połowie mieli przewagę, a do tego przerywali akcję gospodarzy. Niestety pierwsza połowa zakończyła się 2:0. Drugie 45′ rozpoczęło się bardzo ekspresywnie, w 47′ Znicz zdobył goła, którego autorem był Mikołaj Szymański. Gospodarze nie dali za wygraną i w 70′ prowadzili już 3:1. Rezerwy pokazały ducha walki i w 74′ zdobyli kolejnego gola. Jego autorem był Mateusz Kociszewski. Finalnie mecz zakończył się 3:2, Pogoń Pokonała Znicz II.

Kolejne spotkanie podopiecznych trenera Kowalskiego już w najbliższą niedziele na boisku bocznym MKS w Pruszkowie o godzinie 11:00. Znicz II podejmie rezerwy Radomiaka.