2009C-dobry start w lidze jesiennej

Za nami dwa mecze rudny jesiennej w 3 lidze okręgowej gr 5. W pierwszym meczu wyjazdowym po zaciętej walce i wielu niewykorzystanych sytuacjach bramkowych ulegliśmy drużynie z Wilanowa UKS FA W-Wa 5:3.

Druga kolejka rozegrana została na wyjeździe przeciwko GKS Grodzisk III Maz. Pierwsza kwarta meczu nie ułożyła się najlepiej i przegrywaliśmy 3:1. Po kilku słowach trenera w przerwie i mobilizacji drużyny już w drugiej kwarcie odwróciliśmy wynik na naszą korzyść – 3:4 a całe spotkanie wygraliśmy 4:8.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na własnym boisku 16 września o godzinie 18:30. Zapraszamy serdecznie.