2006A: Smak porażki po meczu z drużyną Escola Varsovia

W mroźny poranek 30 września 2018 podopieczni Trenera Emila Adamczuka zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Escola Varsovia. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ obydwie drużyny miały komplet punktów, ale ze względu na bilans bramkowy to Gospodarze byli na pierwszym miejscu tabeli.
Niestety po pierwszych kilku minutach na boisku okazało się, że dla Znicza będzie to bardzo trudne spotkanie. Drużyna Gospodarzy pewnie grała piłką, miała dużo dokładnych podań, skrupulatnie budowała akcje ofensywne i jednocześnie skutecznie udaremniała próby wyprowadzenie ataków przez Gości. W konsekwencji Znicz w pierwszej połowie stracił bramkę i drużyn schodziły na przerwę z wynikiem 0:1.
Na drugą połowę Zawodnicy z Pruszkowa wyszli bardzo zmotywowani. Ich gra wyglądała już dużo lepiej, ale widać było że nadal czegoś brakuje. Na konsekwencje nie trzeba było długo czekać, bo Znicz stracił kolejną bramkę, co wyraźnie podcięło skrzydła całej drużynie. O ile różnicę jednej bramki, można było próbować nadrobić, to nadrobienie dwóch, przy tak dobrej dyspozycji przeciwnika już było mało prawdopodobne.
Mecz zakończył się przegraną Znicza 0:2 i drużyna musiała sobie przypomnieć jak smakuje porażka w meczu ligowym.

Dziękujemy całej drużynie za wysiłek włożony w grę, drużynie przeciwnej gratulujemy wygranej.
Znicz – uszy do góry. Trenujemy dalej i przygotowujemy się do kolejnych pojedynków, w tym do rewanżu z Escolą 🙂

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *