Rozwój 1:3 Znicz

Dariusz ZjawińskiI tak po raz kolejny Rozwojowi nie udało się zgasił płomiennego Znicza. Do tej pory Znicz nie przegrał z drużyną z Katowic, miniona sobota tylko podkreśliła siłę i chęć powrotu na szczyty drużyny z Mazowsza.

Pierwsza bramka, która wpadła w 7′ należała do Dariusza Zjawińskiego, który prostopadłe przyjęcie zamienił w celny strzał. W 33′ podobnie, Zjawiński strzelił z dośrodkowania Patryka Kubickiego. Przed końcem pierwszej połowy była jeszcze szansa na hat tricka dla Zjawińskiego.  Trzecią bramkę dla Znicza zdobył w drugiej połowie Mateusz Długołęcki. 49′ i stały fragment gry pozwolił Pruszkowianom Mateusz Długołęckipoczuć się jeszcze pewniej. Przewagę cały czas miał Znicz, kontra za kontrą. Mimo celnego strzału gospodarzy w 73′ żółto-czerwoni nie zatrzymali się i nieprzerwanie atakowali bramkę przeciwników.

Bramki:

0:1 – Dariusz Zjawiński, 7 min
0:2 – Dariusz Zjawiński, 33 min
0:3 – Mateusz Długołęcki, 49 min

Znicz Pruszków: Misztal – Bochenek, Klepczarek, Długołęcki, Rackiewicz – Tarnowski (86. Kinast), Kocot (81. Machalski), Małachowski, Zagórski (67. Pyrka), Kubicki (61. Kabala) – Zjawiński.
Rezerwowi: Pawełczyk, Budek, Podliński, Kinast.

Kolejny mecz także zostanie rozegrany na wyjeździe. 13 października o godzinie 18:0 Górnik Łęczna podejmie naszą drużynę.