Trener Matuszewski o sobotnim meczu w Łęcznej

W sobotę 13 października Znicz zagrał na wyjeździe. Gospodarzem był Górnik Łęczna, z którym ostatni raz graliśmy w 2010 roku, w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Strzelcami dla żółto-czerwonych byli Marcin Bochenek w 47′ i Paweł Tarnowski w 66′.Arkadiusz Pyrka

Kilka słów o meczu od trenera Tomasza Matuszewskiego:

” Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, w pierwszej części zawodów to oni mieli dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki. W pierwszym przypadku napastnik zespołu z Łęcznej nie trafił w bramkę a przy drugiej próbie znakomicie spisał się Piotrek Misztal. Z czasem mecz stał się bardziej wyrównany i do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Znicza . Strzał Patryka Kubickiego broni bramkarz, po kontrze Piotr Klepczarek trafia w słupek a Paweł Tarnowski w doskonałej sytuacji minimalnie pudłuje.

Na początku drugiej połowy dośrodkowanie z rzutu wolnego Przemka Kocota i rozegranie piłki między Tarnowskim i Bochenkiem ten ostatni zamienia na bramkę. Niestety nie cieszyliśmy się długo prowadzeniem, po fantastycznym strzale gospodarze wyrównują. Znowu wychodzimy na prowadzenie po kontrataku w wykonaniu duetu Bochenek Tarnowski po strzale Pawła. Gospodarze jednak doprowadzają do wyrównania. W doliczonym czasie bronimy się przed całą serią rzutów rożnych i zdobyty punkt staje się faktem. Warto odnotować że od początku spotkania w podstawowym składzie pojawił się 16 letni Arek Pyrka.”
 
Znicz: 12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 6. Piotr Klepczarek, 8. Mateusz Długołęcki, 19. Marcin Rackiewicz – 21. Paweł Tarnowski, 18. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot (82, 10. Maciej Machalski), 7. Arkadiusz Pyrka (74, 17. Bartłomiej Faliszewski), 13. Patryk Kubicki (84, 22. Jakub Kabala) – 9. Dariusz Zjawiński.
 
Kolejny mecz Znicz rozegra wyjątkowo w czwartek 18 października o godzinie 19 przy Bohaterów 4! Rywalem pruszkowskich zawodników będzie Stal Stalowa Wola!

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *