Znicz 1:0 Widzew Łódź

IMG_5203To był niesamowity mecz! Stadion zapełnili kibice, atmosfera w szatni rosła z każdą minutą, kibice Widzewa nadciągali do Pruszkowa. A nam nikt nie dawał szans na zwycięstwo z liderem! Udało się!

Było nerwowo i szybko, ale rozsądnie i planem na grę. Co prawda pierwsza połowa nie zapowiadała zwycięstwa dla Znicza. Wręcz przeciwnie, goście przyciskali naszych piłkarzy jak tylko się dało. Grali bardzo wysoko, szybko i agresywnie. Widzew przy bramce Misztala zaserwował nam niemałe emocje. Potrójne strzały nie umknęły naszemu obrońcy, ale dech w piersiach kibiców na chwilę ustał. Na przerwę obydwa zespoły udały się bez punktów. Druga połowa zdecydowanie należała do Znicza. Żółto-czerwoni nie dali już tak łatwo przebić się na swoją połowę i coraz częściej oddawali atak na bramkę przeciwnika. I tak po precyzyjnej asyście Małachowskiego w 72′ Marcin IMG_5354Bochenek zdobył bramkę łódzkiej drużyny! Trybuny ożyły a pruszkowscy piłkarze dostali zastrzyk wiary i energii. Przez kolejne kilkanaście minut próbowali zdobyć kolejne bramki lecz niestety, nie udało się. Obronili jednak zwycięską bramkę i pokonali lidera tej rundy wygrywając 1:0. Pozytywnym emocjom i radości nie było końca, tym bardziej, że Widzew jest tegorocznym beniaminkiem, klubem, który parę lat temu na nowo rozpoczął swoją walkę w lidze a w tym sezonie zapowiadał się na awans.

Dziękujemy za wspólne kibicowanie! Zapraszamy na mecze domowe rundy wiosennej! Ostatnie spotkanie tej jesieni już w najbliższą sobotę Znicz rozegra na wyjeździe z Błękitnymi Stargard!

Kliknij – Na facebooku jest już dostępna galeria zdjęć z minionego spotkania :)