Przegrywamy w ostatniej kolejce w tym roku

Ostatnia kolejka w tym roku nie była dla nas łaskawa. Wygrywając w 18′ 0:2 z Błękitnymi nie potrafimy utrzymać wyniku, skutecznie się bronić i finalnie kończymy spotkanie z bolącą porażką 3:2.

Jak to się stało, dlaczego, jak to możliwe? Te pytania miał w głowie każdy wierny kibic, działacz klubowy jak i sami zawodnicy. Dwa gole zdobył Maciej Machalski, a trzeci, który jeszcze dawał nadzieję został nieuznany.

Wypowiedź trenera Tomasza Matuszewskiego:

„Dwie bramki Maćka Machalskiego, nie wystarczyły do zdobycia 3 punktów w Stargardzie. Po 20min wydawało się że nasz zespół ma ten mecz pod całkowitą kontrolą. Niestety, dwa proste błędy w defensywie, pozwoliły gospodarzom wyrównać jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie, obserwowaliśmy typowy mecz walki. W wyniku, której gospodarze zdobyli bramkę po kontrataku. Nasz zespół w końcowych minutach zdołał jeszcze wyrównać, jednak gol nie został uznany, gdyż sędzia dopatrzył się pozycji spalonej u jednego z naszych napastników. Tym sposobem przegrywamy i nie udaje nam się zrewanżować drużynie Błękitnych, za porażkę w Pruszkowie. Najbliższe dwa tygodnie, nasz zespół trenować będzie na własnych obiektach.”