Pierwszy Otwarty Dzień Bramkarski ze Zniczem już za nami!

Po treningu pokazowym naszych zawodników przyszedł czas na Bitwę BramkarskąPierwszy Otwarty Dzień Bramkarski ze Zniczem już za nami!
Podczas naszych warsztatów mogliśmy wspólnie popracować z szerokim gronem zawodników. Trenowaliśmy w trzech grupach wiekowych. Najmłodszy z bramkarzy miał 7 lat, a najstarszy 19. Pojawił się również zawodnik z rocznika 1990, ale jak sam stwierdził, zrobił to typowo rekreacyjnie 😉

Wykorzystaliśmy piękną aurę i główne boisko Znicza, by móc dokładnie przyjrzeć się zawodnikom. Treningi przygotowane przez naszych trenerów były wszechstronne. Poza grą nogami i techniką typowo bramkarską, nie zabrakło również ćwiczeń koordynacyjnych, sprawnościowych i gry na przedpolu.

W pierwszej części piętnastu uczestników zostało podzielonych na pięcioosobowe grupy wiekowe. Po trwających ok. 70 minut zajęciach przyszedł czas na odpoczynek i trening pokazowy, który przygotowali bramkarze z Akademii Znicza z roczników 2001 i 2002. Bramkarze MKSu Michał, Filip, Miłosz, Kacper i Kasjan stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali nabyte umiejętności.

dav

dav

Choć aspekt szkoleniowy został zrealizowany, a oblicza zawodników świadczyły, że treningi nie należały do najlżejszych, to najważniejsza tego dnia mimo wszystko była dobra zabawa i możliwość integracji. Na sam koniec odbyła się „bitwa bramkarska”, aby zawodnicy spoza Znicza mogli sprawdzić się na tle naszych zawodników. W finale bitwy Kacper z rocznika 2002 zmierzył się ze sprawdzającym się u nas Jegorem ’99. Kacper okazał się gościnny i Jegor odebrał drobny upominek jako zwycięzca bitwy.Najstarsi zawodnicy mogli popracować nad techniką gry nogami

Najbardziej cieszyła nas frekwencja i zaangażowanie bramkarzy. Z niektórymi zawodnikami już kontaktowaliśmy się w sprawie dalszej współpracy. Jest to dobry prognostyk przed kolejnym Dniem Otwartym, na który zapraszamy już za kilkanaście tygodni.
Do zobaczenia!
Ze sportowym pozdrowieniem Trenerzy i bramkarze MKS Znicz!
 
PS po więcej zdjęć zapraszamy na naszego facebooka – KLIKNIJ

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *