Mitsubishi CUP – rocznik 2010

W dniach 1-2 grudnia 2018 roku zawodnicy z rocznika 2010 pod wodzą trenera Marcina Przygody wzięli udział w turnieju Mitsubishi CUP odbywający się na obiektach AP 21 w Krakowie. 

Zawodnicy zostali podzieleni na 2 drużyny i turniej rozpoczęli w następujących grupach:

Mitsubishi Cup Krakow - 3Grupa A

Aleksander Fidor, Marcel Laszczyk, Krzysztof Pustelnik, Kacper Rusak, Wiktor Sielski, Borys Szyndler, Szymon Trocyk

Grupa B

Ignacy Jakubowski, Antoni Kozioł, Piotr Osowiecki, Nikodem Rezmer, Igor Szymański, Antoni Wieczorek, Jan Wieczorek


 

Chłopcy występujący w grupie A dzień zakończyli z bilansem 9-0-1, natomiast koledzy z drugiej grupy pierwszy dzień turnieju zakończyli z bilansem 9-1-0. Taki rezultat zagwarantował obydwu drużynom występy w następnym dniu w turniejowej Lidze Mistrzów, gdzie czekało ich kolejnych 10 spotkań.

Drugi dzień turnieju zaczął się zwycięstwem w pierwszej kolejce. Druga kolejka to braterski pojedynek między żółto-czerwonymi, w którym zaangażowania nie można odmówić ani zawodnikom, ani super sprawującym się i dopingującym rodzicom.Mitsubishi Cup Krakow - 7

Turniej został rozegrany bez klasyfikacji końcowej. Drużyna występująca w grupie A, swój udział w turniejowej Lidze Mistrzów kończy z bilansem 8-1-1, natomiast drużyna grupy B zmagania w Lidze Mistrzów kończy bilansem 4-0-6.

Wielkie brawa należą się zawodnikom MKSu za zaangażowanie i walkę do końca w każdym rozgrywanym spotkaniu.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tej wielkiej piłkarskiej przygody oraz wzorowe zachowanie podczas trwania całego turnieju! 

Fotorelacja z turnieju na naszym facebooku ——–> KLIKNIJ

 

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *