ProTrainUp – mamy to!

MKS Znicz Pruszków rozpoczyna współpracę z ProTrainUp System

Wraz z początkiem grudnia MKS Znicz Pruszków rozpoczął współpracę z firmą PROTARINUP. Współpraca obejmuje dostarczenie Systemu Zarządzania Klubem oraz szkolenie z zakresu działania systemu dla sztabu trenerskiego. System ten daje duże możliwości dla trenerów, zawodników, rodziców, jak i dla kadry zarządzającej klubem.

grafika1

Dzięki systemowi ProTranUp Trener zyskuje fantastyczne narzędzie statystyczne, które agreguje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe takie jak statystyki, plany treningowe, itp. jak i dane jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych, meczowych czy też podczas okresowej obserwacji zawodnika.

Klub zyskuje narzędzie do stałego monitorowania pracy trenera, kontroli rozwoju zawodników, identyfikacji talentów oraz kreowania wewnętrznego klubowego systemu szkolenia. Dzięki pełnej digitalizacji materiałów i danych zbędnym będzie wykorzystywanie papierowych dzienników i materiałów.

Także zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić i w jakich elementach osiągnął pozytywny wynik. Rodzice natomiast będą mogli mieć wgląd na wyniki sportowe swoich pociech jak i również kontolować ich frewencję na zajęciach. Mają oni również wgląd do bilansu opłacanych składek w klubie. System daje również ogromne możliwości w zakresie komunikacji wewnątrz klubu. Dzięki kalendarzowi zajęć, komunikatorowi czy też dyskowi klubowemu, wymiana informacji i dokumentów w klubie odbywa się na jednej platformie.

grafika2

 

Więcej informacji o programie na ich stronie: https://protrainup3.com/pl

Zarząd, trenerzy, piłkarze oraz cały MKS Znicz Pruszków wyraża pełne zadowolenie z tej współpracy. Mamy nadzieje, że to pomoże w dalszym szkoleniu naszej młodzieży oraz kształceniu naszych trenerów.

 

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *