Runda wiosenna coraz bliżej..!

IMG_4812Pierwszy mecz inauguracyjny rundę wiosenną sezonu 2018/2019 coraz bliżej. W Pruszkowie w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 rozbłysną jupitery a na murawie pojawią się żółto-czerwoni!

W jakim składzie? Z jakim ustawieniem? Wiemy jedno – gotowi, bo okres przygotowawczy spędzili bardzo intensywnie. Sztab szkoleniowy nie odpuszczał, a liczne sparingi pokazały błędy ale i postęp szkoleniowy. Pierwszy mecz ligowy w tym roku Znicz rozegra z Pogonią Siedlce. Przypomnijmy jak zakończyła się dla nas runda jesienna.

Znicz rundę zakończył na 10 miejscu w ligowej tabeli. Zebrał 27 punktów w rozegranych 21 spotkaniach. Wszystkie mecze przynosiły szereg emocji, zarówno dla pruszkowskich trybun jak i trybun gospodarzy na wyjeździe. Żołto-czerwoni zwyciężyli w 7 meczach, 6 zremisowali i 8 przegrali. Piłkarze pokazali w minionej rundzie, że nie są lekkim przeciwnikiem. Gdy już nikt nie dawał im wiary zwyciężali nie chcieli oddać miejsca w środku tabeli. Niejeden raz zaskoczyli przeciwników wykorzystując sytuacje, stwarzając je czy wygrywając w ostatnich sekundach. JM_fotofb_001DSC_6462

Czy runda wiosenna będzie równie udana? Taki jest plan! Zarówno w naszym klubie jak i w klubach naszych rywali. Sztab szkoleniowy dokonał szeregu zmian personalnych, intensywnie szkolił i testował zawodników a także analizował popełnione w minionej rundzie błędy. Wierzymy, że minione porażki okażą się cenną lekcją i teraz przyniosą tylko punkty. 

Po meczu z Pogonią udamy się do Siarki, z którą zremisowaliśmy 2:2, a następnie przyjedzie do nas Radomiak, który zmiażdżył nas ilością bramek 4:0. Historia lubi się powtarzać, choć by wierzymy, że piłkarze żółto-czerwonych barw wyjdą na murawę silniejsi i zmotywowani do walki o zwycięstwo! 

Trybuny przy Bohaterów Warszawy 4 czekają na kibiców, tak jak piłkarze! Ceny biletów oraz karnetów nie ulegają zmianom! Zapraszamy do wspólnego kibicowania! 

Do zobaczenia!

2 comments

  1. Ggggttt pisze:

    Wszystkie druzyny trenowowaly w okresie przygotowawczym jak cos;))

    1. Admin Znicz pisze:

      Prawidłowo 🙂

Dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *