Nie zatrzymujemy się, wygrywamy w Częstochowie!

Po zwycięskim meczu z Radomiakiem, gdy emocje jeszcze nie zdążyły opaść, żółto-czerwoni pojechali do Częstochowy. Mecz na „Lorecie” od pierwszych minut budził wiele emocji. Bramka, którą nasi piłkarze dostali do szatni mogła przekreślić wszystko. A jednak! Po przerwie pruszkowscy wyszli bardziej zdeterminowani i waleczni. Druga połowa zdecydowanie należała do Znicza i zakończyła się wynikiem 2:4. To drugie w rundzie wiosennej spotkanie, które zespół MKSu z początku przegrywa, a finalnie kończy je zwycięsko!

Skład Znicza:  12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 8. Mateusz Długołęcki, 6. Michał Wrześniewski, 16. Kacper Smoleń – 21. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Małachowski, 10. Maciej Machalski, 11. Marcin Smoliński (10, 17. Marcin Stromecki), 2. Patryk Czarnowski (88, 19. Marcin Rackiewicz) – 9. Dariusz Zjawiński (89, 13. Patryk Kubicki).

Bramki: Dariusz Zjawiński 49, Paweł Tarnowski 65, 80, Marcin Stromecki 90

Co się wydarzyło w Częstochowie? Co o tym spotkaniu powiedzieli trenerzy obydwu drużyn? Poniżej konferencja prasowa Skra Częstochowa vs Znicz Pruszków:

W nadchodzący weekend Znicz podejmować będzie Ruch Chorzów. Zapraszamy w piątek 29 marca o godzinie 19:00 na pruszkowski stadion przy Bohaterów Warszawy 4!