3 x Z jak ZWYCIĘSTWO !!!

Gdy jeszcze nie opadły emocje po drugim z rzędu zwycięstwie Znicza w Częstochowie, wczoraj rozbłysły lampy na stadionie przy Bohaterów 4.

Mecz zagadka, wielka niewiadoma. Złapiemy kolejne cenne punkty? Ruch trafi do strefy spadkowej? Pytaniom nie było końca..

W meczu 26. kolejki II ligi PZPN MKS Znicz wygrał na swoim boisku z Ruchem Chorzów. To trzecie z rzędu zwycięstwo żółto-czerwonych, gdzie Chorzowianie wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na obcym dla siebie terenie.

Udało się! Mamy to! Radość, wiwat, oklaski! Trybuny przy Bohaterów 4 znów odżyły. Znicz po małych roszadach w podstawowym składzie, nie dał się pokonać gościom.

W 23′ MKS wyszedł na prowadzenie po spektakularnej bramce z lewej nogi, której autorem był Maciej Machalski. Ten zaś wczoraj wyprowadzał pruszkowski zespół jako kapitan i jak widać poprowadził go po zwycięstwo. Choć początek nie był lekki i nasi goście dobrze weszli w mecz, stwarzając sobie okazje na gola. Strzał z rzutu wolnego oddany przez Michała Mokrzyckiego obronił niezawodny Piotr Misztal. Choć Znicz nie wykorzystał wszystkich szans i nie zdobył kolejnej bramki jeszcze przed przerwą, to już po Ruch nie miał pomysłu na grę i nie zagroził naszym piłkarzom. Szczęście nie opuściło żółto-czerwonych do samego końca a strzał oddany przez gości sędzia zaliczył jako spalony.

Kolejny mecz, który Znicz juz za tydzień z PGE GKS Bełchatów. Czy tamtejsze boisko okaże się równie łaskawe jak to w Częstochowie? Wierzymy, że i tym razem nasi piłkarze są w stanie sięgnąć po 3 punkty!

Znicz: 12. Piotr Misztal – 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 6. Michał Wrześniewski, 16. Kacper Smoleń – 21. Paweł Tarnowski, 10. Maciej Machalski (86, 17. Bartłomiej Faliszewski), 14. Adrian Małachowski, 2. Marcin Stromecki(69, 15. Przemysław Kocot), 19. Marcin Rackiewicz (71, 13. Patryk Kubicki) – 9. Dariusz Zjawiński (90, 20. Mikołaj Szymański). 

PGE GKS Bełchatów vs Znicz Pruszków, 07.04.2019 r., godz: 13:05

Zapraszamy do naszej galerii po więcej zdjęć ze spotkania z Ruchem. Momenty uchwyciła dla nas Zuza Sobańska, dziękujemy 🙂

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *