Piłkarskie przedszkole ze Zniczem :)

W sobotę 25 maja 2019 roku trenerzy naszej Akademii odwiedzili przedszkole BAVI w Pęcicach.

Przedszkole BAVI to miejsce, w którym specjalnie opracowany program dydaktyczno-wychowawczy gwarantuje radosne przeżywanie dzieciństwa, ciekawe spędzanie czasu, wysoki poziom nauczania dzieci w języku polskim i angielskim oraz najlepsze przygotowanie do dalszej nauki szkolnej. Jest to przedszkole o świetnym zapleczu rekreacyjno-sportowym a tym samym nastawione na właśnie taką formę edukacji.

Pierwszy piłkarski trening przedszkolaków z BAVI z trenerami MKSu

Dlaczego wybrali się tam trenerzy MKSu? To proste! Akademia Znicza właśnie rozpoczęła realizację projektu PRZEDSZKOLE ZE ZNICZEM 🙂 Działania mają na celu wprowadzenie piłkarskich treningów do przedszkoli, a tym samym zachęcić najmłodsze dzieci do gry w piłkę i sportowego trybu życiu. Trenerzy, którzy odwiedzili najmłodszych w przedszkolu BAVI przeprowadzili mini trening piłkarski i zaktywizowali milusińskich do wspólnej zabawy poprzez sport jakim jest piłka nożna.

Milusińscy z przedszkola BAVI

To pierwsza taka wizyta, cykl spotkań z przedszkolakami otworzyło przedszkole BAVI, a już niebawem pod wodzą koordynatora naszej Akademii, trenerzy zjawią się w kolejnych kilkunastu placówkach na terenie Pruszkowa i okolic. Do zobaczenia!

Zabawy z trenerami Akademii Znicza


Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *