Zakończenie sezonu 2018/2019 – piknik w Akademii MKS Znicz

Ależ to był weekend! Dużo emocji, samych pozytywnych! Uśmiech, radość, głośne świętowanie! Tak było podczas ostatniego turnieju w Akademii MKS Znicz – zakończyliśmy sezon 2018/2019 hucznym piknikiem dla naszych podopiecznych i ich najbliższych!

Jak wiadomo Akademia Znicza liczy sobie przeszło 1000 zawodników. Począwszy od najmłodszych 3 latków, którzy trenują z programem Pierwszy Krok, przez starszych adeptów aż po juniora starszego, który zasila szeregi seniorskiej drużyny Znicz. Sobota była w pełni poświęcona członkom Akademii, tak jak oni poświęcają się dla żółto-czerwonych barw ciężkimi treningami przez cały rok.

Prezes MKS Znicz – Jacek Ochman

Zaczęliśmy o godzinie 10:00, a gdy już wszyscy się zebrali turniej otworzył i powitał wszystkich przybyłych prezes MKS-u Pan Jacek Ochman. I tak chwile później usłyszeliśmy pierwsze gwizdki – turniej wystartował! Sobota była zwycięskim dniem – wygrywał tylko Znicz 🙂 Turniej wewnętrzny rozegraliśmy na 6 przygotowanych boiskach. W przerwie drużyny posilały się przy stoisku grillowym przygotowanym przez Pamar Catering.

Grill obsługiwany przez Pamar Catering

Na zakończeniem rozgrywek piłkarskich był niespodziewany mecz Trenerzy kontra Rodzice 🙂 Opiekunowie z zaskoczenia zostali wywołani do tablicy, tzn. na boisko! Owacjom i okrzykom nie było końca, a nasi milusińscy skandowali „rodzice, trenerzy”! A kto wygrał ten pojedynek?

Mecz Trenerzy vs Rodzice

Oczywiście wygrali lepsi 🙂 Trenerzy pokonali silnych i szybkich Rodziców 5:1. Bramki dla zwyciezców zdobyli: koordynator Akademii Artur Węska x 2, trener Artur Januszewski x 2 oraz trener Mariusz Berliński. Honorową bramkę dla Rodziców zdobył Pan Michalski, tata zawodnika z drużyny 2009 D.

Kolejka do strzałów na dmuchanej tarczy 🙂

Gdy turnieje trwały w najlepsze, kiełbaski uciekały z grilla a trenerska drużyna Znicza pokonywała drużynę rodziców czas dzieciakom umilały zabawy na „dmuchańcach”, popcorn czy wata cukrowa. Zwieńczeniem imprezy były oczywiście… NAGRODY!!!

Prezes Znicza wręcza nagrodę dla najbardziej aktywnego kibica sezonu 2018/2019

Tegoroczne nagrody zawodnicy dostali w poszczególnych kategoriach:

  1. 6 zwycięskich drużyn turnieju
  2. najbardziej aktywny kibic sezonu 2018/2019
  3. najlepszy zawodnik
  4. zawodnik, który osiągnął największy progres w sezonie 2018/2019

Ponadto każdy z uczestników dostał medal, koszulkę oraz getry. Wyróżnionych nagrodami specjalnymi było ponad 80 zawodników z każdej drużyny w Akademii.

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch z jednym z nagrodzonych zawodników

Nagrody wręczali Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch, Prezes Znicza Jacek Ochman, Koordynator Akademii Artur Węska oraz trenerzy Akademii.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, poświęcony czas, wspaniały doping i zabawę. Miastu Pruszków z wsparcie w organizacji Turnieju oraz wszystkich partnerom i sponsorom nagród, m.in. firmie Zina. Największe jednak podziękowania należą się Wam, Rodzicom i Opiekunom za zaufanie, którym nas obdarzacie i co roku dzięki Wam zniczowa rodzina się powiększa! Dziękujemy i do zobaczenia na obozach oraz w nowym sezonie 2019/2020. Bezpiecznych i udanych wakacji!


Tymczasem zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z tego wspaniałego wydarzenia oraz na nasze media społecznościowe. Czekamy na Was także na instagramie @zniczpruszkow 🙂

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *