Sparing – Znicz 2:1 Górnik Łęczna

Tak dzisiejszy sparing, który został rozegrany w Suskowoli opisał Kurier Lubelski.. ⤵

„To był mecz zespołów, które dość dobrze się znają i jeszcze dwa miesiące temu mierzyły się w bezpośrednim starciu w lidze. Wówczas, pruszkowianie wygrali na własnym stadionie 2:0 po golu Pawła Tarnowskiego i samobójczym trafieniu Tomasza Midzierskiego. Tym razem „Górnicy” strzelili rywalom bramkę, ale znów górą była ekipa trenowana przez Andrzeja Prawdę.

Do przerwy prowadzili łęcznianie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Sasin. O losach końcowego wyniku przesądził drugi kwadrans gry po zmianie stron. Piłkarze Znicza trafili do siatki dwukrotnie w ciągu czterech minut i przesądzili o tym, że rozgrywany w upale sparing zakończył się ich zwycięstwem. Autorami goli dla żółto-czerwonych byli Patryk Czarnowski i Karol Noiszewski. Tym samym, zielono-czarni doznali drugiej z rzędu towarzyskiej porażki(..).”

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:1 (0:1)
Bramki: Czarnowski 61, Noiszewski 65 – Sasin 15

Znicz: I połowa: Gradecki- Bochenek, Rybak, Baran, Drobnak- Testowany1, Testowany2, Testowany3, Zjawiński, Tabara- Szymański