2004C: 2 kolejka – 3 PUNKTY ZDOBYTE NA INAUGURACJE ROZGRYWEK !, Znicz 2:1 Ryś Laski

Pomimo braku skuteczności zdobyliśmy pierwsze 3 punkty na inaugurację rozgrywek II ligi. Przeciwnikiem był znany nam już zespół Rysia Laski, który postawił w tym meczu na grę z kontry.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 ze wskazaniem na nasz zespół. Sytuacji było sporo niestety piłka nie trafiła do bramki gości.

Druga połowa dość szybko otwarta przez nasz zespół bramką na 1:0. Gra bez większych zmian my atakujemy przeciwnik czeka na kontrę. W grze obronnej powstaje zamieszanie i pada naprawdę ładna wyrównująca bramka dla zespołu przyjezdnego. Bramka na remis dodała skrzydeł zawodnikom z Lasek i rozpoczęliśmy się bronić zbyt mocno cofając się do własnego pola karnego. Po chwili sytuacja wróciła do normy i znów staliśmy się drużyną atakującą. Ataków było sporo wraz z sytuacjami, gdy kibicie już ucieszyli się gola, a jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Udało się w końcu trafić i wyszliśmy na prowadzenie co nie zmieniło się do końca meczu, a nie było to łatwe, bo do ostatniej sekundy przeciwnik starał się strzelić wyrównująca bramkę.

Odnosimy pierwsze zwycięstwo co na pewno cieszy. Skuteczność do poprawy, praca na treningach i czekamy na następną kolejkę. Gole dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Lipiński i Bartek Koc.

MKS Znicz Pruszków III 2:1 Ryś Laski

Podziękowania dla kibiców, dziękujemy!

2 kolejka3 PUNKTY ZDOBYTE NA INAUGURACJE ROZGRYWEKPomimo braku skuteczności zdobyliśmy pierwsze 3 punkty na inaugurację rozgrywek II ligi. Przeciwnikiem był znany nam już zespół Rysia Laski, który postawił w tym meczu na grę z kontry.Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 ze wskazaniem na nasz zespół. Sytuacji było sporo niestety piłka nie trafiła do bramki gości.Druga połowa dość szybko otwarta przez nasz zespół bramką na 1:0. Gra bez większych zmian my atakujemy przeciwnik czeka na kontrę. W grze obronnej powstaje zamieszanie i pada naprawdę ładna wyrównująca bramka dla zespołu przyjezdnego. Bramka na remis dodała skrzydeł zawodnikom z Lasek i zaczęliśmy się bronić zbyt mocno cofając się do własnego pola karnego. Po chwili sytuacja wróciła do normy i znów staliśmy się drużyną atakującą. Ataków było sporo wraz z sytuacjami, gdy kibicie już ucieszyli się gola, a jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Udało się w końcu trafić i wyszliśmy na prowadzenie co nie zmieniło się do końca meczu, a nie było to łatwe, bo do ostatniej sekundy przeciwnik starał się strzelić wyrównująca bramkę.Odnosimy pierwsze zwycięstwo co na pewno cieszy. Skuteczność do poprawy, praca na treningach i czekamy na następną kolejkę. Gole dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Lipiński i Bartek Koc.MKS Znicz Pruszków III 2:1 Ryś LaskiPodziękowania dla kibiców, dziękujemy!

Opublikowany przez Znicz Pruszków 2004C Środa, 28 sierpnia 2019

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *