Nowa Szkoła w Pruszkowie – wielkie otwarcie z udziałem MKS ZNICZ

🎈🎉 W dniu dzisiejszym, w Pruszkowie przy ulicy Pływackiej 16 odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej placówki oświatowej, którą jest Szkoła Podstawowa nr 10 📚🎓
 
👥 Wśród znamienitych gości pojawił się wojewoda mazowiecki Pan Zdzisław Sipiera, starosta powiatu pruszkowskiego Pan Krzysztof Rymuza oraz prezydent Pruszkowa Pan Paweł Makuch wraz ze swoimi zastępcami – Panią Beatą Czyżewską i Panem Konradem Sipierą.
 
⚽️🏀🎾🥋 MKS Znicz Pruszków godnie reprezentował prezes Pan Jacek Ochman wraz ze swoim zastępcą Panem Marcinem Grubkiem. Prezes Znicza Pruszków przekazał dyrekcji szkoły koszulkę meczową z podpisami zawodników I zespołu Znicza, aby przynosiła szczęście młodym sportowcom i przypominała uczniom, że marzenia są po to by je spełniać. Przedstawiciele MKS-u byli jedynymi działaczami spośród pruszkowskich klubów sportowych, którzy stawili się na tej jakże ważnej dla naszego miasta uroczystości.
 
👀 a już jutro od godziny 16:00 w Szkole Podstawowej nr 10 dzień otwarty dla mieszkańców organizowany przez Miasto Pruszków. My również tam będziemy. Zapraszamy starsze i młodsze dzieci do uczestnictwa w pokazowym treningu oraz udziału w konkursach z upominkami.
 
⚽️ Na terenie placówki będzie można spotkać zawodników z I zespołu, na czele z kapitanem Maciejem Machalskim. Zapraszamy Rodziców, uczniów i kibiców na zwiedzanie nowej szkoły oraz na bliższe spotkanie z Akademią Piłkarską Znicza i z piłkarzami grającymi na szczeblu 2 ligi PZPN. Będziemy dla Was w godzinach 16-18 na sali gimnastycznej – zapraszamy!

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *