Pokonujemy Lecha II na wyjeździe

To był dobry mecz. I kibice i zespół i cały Klub czekali na te 3 punkty. Dwa tygodnie przerwy w lidze dłużyły się nieskończenie. Piłkarze mocno trenowali, nie odpuszczali żadnego dnia, żadnej godziny. Sztab szkoleniowy stawiał za cel: powrót do czołówki. Udało się! Wygrali to! Przywieźli 3 punkty do Pruszkowa!

Pierwsza połowa choć zakończył ją remis 0:0 zdecydowanie należała do pruszkowskich zawodników. Szybkość, taktyka, pomysł na przeciwnika – nie zabrakło niczego. Choć chwilami były sytuacje groźne i małe błędy, to Znicz zdominował Lecha już na wstępie. Szansy na bramki przy jeden na jeden nie wykorzystał chociażby Arkadiusz Pyrka, podobnie jak niecelnie strzelał Machalski czy Tarnowski.

Druga połowa przyniosła pierwszego gola, strzelcem dla żółto – czerwonych był Paweł Moskwik w 67 minucie. Gra stawała się coraz cięższa. Lech zaczął agresywnie atakować bramkę Misztala, lecz ten nie dał siebie pokonać i bronił strzału za strzałem. Zmęczenie dopadło naszych graczy, jednak do końca pokazali charakter i zostawili swe serca na murawie we Wronkach, tym samym zwyciężając spotkanie 14. kolejki 2 ligi PZPN.

👥 skład: Misztal – Bochenek, Rybak, Wrześniewski, Drobnak – Pyrka, Machalski, Obst, Moskwik – Zjawiński, Tarnowski

🗣 rezerwa: Wysocki – Mianowicz, Noiszewski, Rackiewicz, Jóźwiak, Szymański, Suchanek

⚽️ Paweł Moskwik ’67

Kolejny mecz już w najbliższy piątek na stadionie przy Bohaterów 4 w Pruszkowie! Znicz podejmie Górnik Polkowice w piątek 25-go października o godzinie 19:00. Zapraszamy! Wesprzyjmy razem pruszkowski klub w walce o 3 punkty!