Kolejne porażki na koncie Znicza

Niestety, czy słońce czy deszcz Znicz przegrywa. W zeszłym tygodniu drużyna kapitana Machalskiego rozegrała zaległy mecz z 13. kolejki 2 ligi PZPN z Garbarnią Kraków. Spotkanie Znicz przegrał 0:1 nie będąc w stanie sprowokować żadnej sytuacji i zawalczyć chociażby o wyrównanie. Do minionej soboty zadawaliśmy sobie pytanie co takiego dzieje się w kuluarach szatni, co na to wszystko sztab szkoleniowy? Nikt jednak nie potrafił odpowiedzieć na pytanie dlaczego Znicz traci punkty.

W listopadowy weekend, gdy Polska pogrążona była we wspomnieniach przy grobach bliskich, MKS rozgrywał mecz na wyjeździe. Gospodarzem 16. kolejki 2 ligi PZPN była Elana Toruń. I już wygrana świeciła się na zielono, już Pruszków czekał na rogatkach na 3 punkty, już kibice Elany byli podłamani.. Trwało to jednak tylko 45 min plus 15 min przerwy.

W 2′ Paweł Moskwik zdobył bramkę Elany i dał nadzieję na przełamanie złej passy swojej drużyny. Nadzieja była, passa jednak nie przełamana. Piłkarze z Pruszkowa nie upilnowali swojej bramki i stracili dwa strzały. Nie wyrównali także wyniku na 2:2. Przegrali i ze spuszczonymi głowami wrócili do Pruszkowa.

Co dziś ma do powiedzenia szkoleniowiec MKSu? Od rana w Klubie trwają rozmowy nad losem pierwszego zespołu. Władze chcą jak najlepiej dla Klubu, ale także dla swoich kibiców. Czy nastąpią jakieś zmiany? Póki co czekamy.

A już w niedzielę kolejny ważny mecz. Przyjedzie do nas drużyna Widzewa Łódź, który w minionej kolejce w doliczonym czasie gry stracił bramkę podczas meczu z Resovią. Spotkanie z łódzkim Widzewem już w niedzielę 10.11.2019 r. o godzinie 13:05 – zapraszamy! 

Zacznij dyskusję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *