Misja i cele

ścieżkamarzeń

 

Akademia MKS Znicz Pruszków powstała z przeistoczenia się grup młodzieżowych MKS Znicz Pruszków w maju 2011 roku. Jej celem jest szkolenie młodych graczy na najwyższym poziomie oraz wychowywanie ich na przyszłych zawodników I i II drużyny MKS Znicz Pruszków, a co za tym idzie kreowanie ich na piłkarzy pokroju Radosława Majewskiego, będącego wychowankiem pruszkowskiego Klubu.

Akademia Piłkarska MKS Znicz Pruszków posiada dobrze wykwalifikowany sztab szkoleniowy, złożony z trenerów z wieloletnim doświadczeniem na polu pracy z młodzieżą oraz posiadającym doświadczenie zawodowej gry w piłkę nożną w Polsce oraz w Niemczech.

droga do I zespołu

Akademia MKS Znicz Pruszków powstała z przeistoczenia się grup młodzieżowych MKS Znicz Pruszków w maju 2011 roku. Jej celem jest szkolenie młodych graczy na najwyższym poziomie oraz wychowywanie ich na przyszłych zawodników I i II drużyny MKS Znicz Pruszków, a co za tym idzie kreowanie ich na piłkarzy pokroju Radosława Majewskiego, będącego wychowankiem pruszkowskiego Klubu.