Psycholog klubowy

psycholog

Psycholog – opieka nad uczestnikami akademii
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz samych członków Akademii Znicza Pruszków, zarząd klubu przedstawia propozycję rozszerzonych możliwości rozwoju zawodników. W jej ramach każdy z uczestników Akademii, fakultatywnie, będzie miał okazję skorzystać z indywidualnych porad z zakresu psychologii sportu, a także wziąć udział w grupowych zajęciach z psychologiem sportowym.

Zajęcia z psychologiem
Dyżury na obiekcie klubu MKS Znicz Pruszków

Wtorek: 17:00-20:00
Czwartek: 20:00-21:00
Piątek: 17:00-18:30

Psychologia sportowa jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny sportowej. We współczesnym sporcie współpraca z psychologiem staje się obowiązującym standardem. Coraz częściej podkreśla się, że klucz do sukcesu danego zawodnika to nie tylko umiejętności czysto piłkarskie, ale także umiejętność opanowania, radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach oraz umiejętność odseparowania się od problemów życia codziennego na boisku. W związku z tym zarząd klubu zaprasza do udziału w grupowych zajęciach z psychologiem sportu. Harmonogram sesji zostanie dopasowany do kalendarza treningów danej grupy zapewnimy zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne. Koszt jednych, godzinnych zajęć z psychologiem wynosi 300 zł za grupę(max 20 osób).

Wszelkich informacji na temat dodatkowych zajęć organizowanych przez klub udziela psycholog Akademii Znicza Pruszków, (lukasz.kowalski.znicz@gmail.com) telefon: 530-912-978 .

Psycholog klubowy (Pobierz)