Aktualności

Liga nadchodzi !

MIESIĄC !!! Tyle właśnie zostało do startu ligi, której skład znamy już od pewnego czasu. Na początek… … jedziemy do Konstancina na mecz z tamtejszą Kosą. Nasz rywal zajął jesienią drugie miejsce. W spotkaniu wyjazdowym wygraliśmy z nimi 1:2, a u siebie przegraliśmy 0:1 – w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Więcej na profilu facebookowym drużyny : […]

Czytaj dalej

Drukarz Warszawa - Znicz 2004B 2:10

Drukarz znokautowany !!! W poprzedni weekend wygraliśmy w meczu wyjazdowym z warszawskim Drukarzem 2:10. Bardzo dobra gra i fantastyczny wyniki z przeciwnikiem, który jeszcze niedawno grał w lidze wojewódzkiej ! Przygotowania do ligi idą w kierunku, jakiego wszyscy oczekujemy ?????? Bramki: 13′ Sadrzak, 16′, 70′ Tober, 17′, 29′, 78′ Rostankowski, 34′ Przybysz, 47′ Parol, 52′ Skóra, […]

SPARING Z POLONIĄ

W sobotę 24.11.2018 nasz zespół 2004B rozegrał wyjazdowy sparing z występującą na co dzień w Ekstralidze drużyną Polonii Warszawa. Zagraliśmy ambitnie i do samego końca walczyliśmy. Mecz trwał 90 minut – 3 razy po 30 minut. Wynik spotkania 0:3 dla gospodarzy.