Znicz Pruszków '05A VS STF Champion '05
sob 20 maj 2017

Aktualności

2006A: Sparing z Sandecją Nowy Sącz

W dniu 14 sierpnia 2018, w czasie obozu sportowego, podopieczni Trenera Emila Adamczuka z drużyny 2006A zagrali sparing przeciwko Sandecji Nowy Sącz. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść Znicza. Strzelcy bramek: Karol Wójcik x2, Dawid Andrzejczak, Stanisław Tomczak, bramka samobójcza Asysty: Antoni Banaszek x2, Szymon Cieloch

Czytaj dalej

2006A: Pewna wygrana z Marcovią Marki

W mroźny wieczór 24 lutego 2018 drużyna 2006A zagrała w Warszawie mecz kontrolny przeciwko Marcovii Marki. W trakcie całego spotkania Znicz kontrolował sytuację na boisku, dużo grał piłką i budował akcje ofensywne. Markovia przez większość czasu zepchnięta była do obrony, ale kilkukrotnie wyprowadzała groźne kontry. Konsekwentna gra drużyny z Pruszkowa przeniosła Zniczowi zwycięstwo i mecz […]

Czytaj dalej

Zwycięstwo z Sempem

Podopieczni trenera Adama Mrówki w miniony weekend na własnym boisku zmierzyli się z Sempem Ursynów. Po dwóch golach Aleksandra Cieślaka i jednej Kacpra Przyłuskiego, Wiktora Góreckiego, Kacpra Gali, Macieja Cybulskiego oraz Jana Kalbarczyka żółto-czerwoni wysoko zwyciężyli 7:1. 

Czytaj dalej

Drugie zwycięstwo z rzędu

Podopieczni trener Adama Mrówki w miniony weekend zmierzyli się w meczu wyjazdowym z STF Champion. Po bramkach Macieja Cybulskiego, Michała Krzanowskiego, Jana Turowskiego i Szymona Jannasza żółto-czerwoni wygrali 4:1. 

Czytaj dalej

Wysoka wygrana z Ursusem

Zawodnicy z rocznika 2005 grupy A w miniony weekend w meczu u siebie zagrali z Ursusem Warszawa. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-czerwonych 6:0. Hat-tricka zdobył Aleksander Cieślak, dwie bramki dorzucił Wiktor Górecki a jednego gola zdobył Michał Ostrowski. 

Czytaj dalej

Remis po świetnej grze

Podopieczni trenera Adama Mrówki w sobotni wieczór zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Legii Warszawa. Znicz zremisował 3:3 z zespołem z Warszawy. Dwie bramki zdobył Aleksander Cieślak a jedno trafienie dołożył Kacper Gala. 

Czytaj dalej

Skład i statystyki

Sponsorzy

  • banner-6
  • zina-logo
  • rumpollogo
  • CSiK_logo2_w_Pruszkowie