MKS Znicz Pruszków
Akademia Piłkarska
Znicz Pruszków '05A VS STF Champion '05
sob 20 maj 2017

Aktualności

Zwycięstwo z Sempem

Podopieczni trenera Adama Mrówki w miniony weekend na własnym boisku zmierzyli się z Sempem Ursynów. Po dwóch golach Aleksandra Cieślaka i jednej Kacpra Przyłuskiego, Wiktora Góreckiego, Kacpra Gali, Macieja Cybulskiego oraz Jana Kalbarczyka żółto-czerwoni wysoko zwyciężyli 7:1. 

Czytaj dalej

Drugie zwycięstwo z rzędu

Podopieczni trener Adama Mrówki w miniony weekend zmierzyli się w meczu wyjazdowym z STF Champion. Po bramkach Macieja Cybulskiego, Michała Krzanowskiego, Jana Turowskiego i Szymona Jannasza żółto-czerwoni wygrali 4:1. 

Czytaj dalej

Wysoka wygrana z Ursusem

Zawodnicy z rocznika 2005 grupy A w miniony weekend w meczu u siebie zagrali z Ursusem Warszawa. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-czerwonych 6:0. Hat-tricka zdobył Aleksander Cieślak, dwie bramki dorzucił Wiktor Górecki a jednego gola zdobył Michał Ostrowski. 

Czytaj dalej

Remis po świetnej grze

Podopieczni trenera Adama Mrówki w sobotni wieczór zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Legii Warszawa. Znicz zremisował 3:3 z zespołem z Warszawy. Dwie bramki zdobył Aleksander Cieślak a jedno trafienie dołożył Kacper Gala. 

Czytaj dalej

Przegrana z Raszynem

Podopieczni trenera Adama Mrówki wczoraj na własnym boisku podejmowali zespół KS Raszyn. Mecz zakończył się niestety przegraną Znicza 2:5, bramki dla żółto-czerwonych zdobył Kacper Przyłuski po asyście Szymona Jannasza oraz Michał Ostrowski po indywidualnej akcji. 

Czytaj dalej

Przegrana z Sempem

Podopieczni trenera Adama Mrówki wczoraj na wyjeździe rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem na wyjeździe żółto-czerwoni zagrali z SEMP-em Ursynów. Mecz zakończył się porażką naszych zawodników 2:4, po bramce zdobył Kacper Gala oraz Maciej Cybulski. 

Czytaj dalej

Skład i statystyki

Sponsorzy

  • banner-6
  • zina-logo
  • tg plus
  • Pic Solution
  • Kongsberg Automotive_logo.ai
  • megasonic CMYK