Wygrana 2006A w meczu z Dunajcem Nowy Sącz

W dniu 18.02.2017 drużyna 2006A zagrała kolejny mecz kontrolny podczas zimowego zgrupowania. Przeciwnikiem był zespół Dunajec Nowy Sącz. Mecz, po bardzo dobrej grze, zakończył się wysoką wygraną Znicza Pruszków (3:11). Strzelcy bramek: – Szymon Cieloch x5, – Antoni Banaszek x2, – Franciszek Bożyk x2, – Franciszek Gniadzik x1, – Filip Morawski x1 Gratulujemy kolejnej wygranej.

Czytaj dalej
0;

2001B: podsumowanie sparingów w Krakowie

W miniony weekend zespół 2001B udał się do Krakowa na dwa sparingi. Pierwszy z nich, chociaż przegrany 7:0, okazał się bardzo cennym doświadczeniem – rywalem był rocznik 2000 Akademii Piłkarskiej 21, który w rundzie jesiennej został Mistrzem Małopolski. W kolejnym spotkaniu ulegliśmy AS Progres Nowa Huta 4:2 (bramki: Aleksander Stańczyk i Kacper Smalski). Mimo drugiej […]

Czytaj dalej
0;

Znamy już termin zaległego meczu z Olimpią Grudziądz

Zaległy mecz 17. kolejki I ligi: Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków odbędzie się w środę 15 marca o godzinie 18:30. Pierwotnie mecz zaplanowany był na 12 listopada, jednak z powodu powołań zawodników Olimpii do reprezentacji mecz został przesunięty na 30 listopada. Niestety z powodu złych warunków pogodowych spotkanie nie doszło do skutku.  

Czytaj dalej
0;

Bezbramkowy remis z GKS Bełchatów

Tym razem żółto czerwoni zremisowali bezbramkowo z drugoligowym GKS Bełchatów. Skład: Misztal, Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz, Kita, Długolecki, Ekwueme, Banaszewski, Jagiełło, Paluchowski. Po przerwie zagrali również: Kubicki, Kucharski, Kopcinski, Machalski, Podliński.

Czytaj dalej
0;

Pierwszy krok

Mimo zimy i ferii zimowych zajęcia „pierwszy krok” odbywają się pełną parą. Zawodnicy, trenerzy i rodzice czekają na nadejście wiosny, by mogli wyjść na zielone boisko.

Czytaj dalej
0;

Sparing pierwszej drużyny

  W związku ze złym stanem murawy na naszym obiekcie dzisiejszy mecz  sparingowy pierwszej drużyny  z GKS Bełchatów odbędzie się w Warszawie ul. Łabiszyńska 20 o godzinie 12:30. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
0;

Znicz II 4:1 Dolcan Ząbki

  W sobotę 11 lutego Znicz II pokonał IV-ligowy Dolcan Ząbki 4:1. ZNICZ II – Dolcan Ząbki (IV) Bramki: 14 min. 1:0 Adrian Grabowski (as. Konrad Stępień) 25 min. 2:0 Adrian Grabowski (as. Mateusz Kinast) 28 min. 3:0 Kryspin Florek (as. Mateusz Kinast) 32 min. 2:0 Maksymilian Brzosko (as. Adrian Grabowski) 55 min. 4:1 Przeciwnik z rzutu karnego. Skład wyjściowy: Michał Olczak, […]

Czytaj dalej
0;

Kolejne ferie ze Zniczem

Po raz kolejny klub MKS Znicz Pruszków  zorganizował ferie dla chłopców z akademii. Większość dnia chłopcy poświęcają  na treningi  i analizy.   Nie zabrakło też czasu na gry, zajęcia na świetlicy, spacery, czy  wyjście na basen. Wszystkim dopisują humory .  

Czytaj dalej
0;