Resovia vs Znicz Pruszków

1 vs 3
sob 21 Lip 2018 - 17:30
II Liga 2018/2019

Relacja

Ruszył sezon 2018/2019 w II lidze. Część drużyn rozegrała już pierwsze mecze. Ten najważniejszy dla nas odbył się dziś – Resovia vs Znicz.

IMG_9007Spotkanie w Rzeszowie od pierwszych minut było pełne emocji i dynamiki. Podopieczni trenera Andrzeja Prawdy wyszli z dość mocnym nastawieniem na agresywną walkę z rzeszowskim benjaminkiem. Żółto-czerwoni nie odpuszczali i w 21’ padł pierwszy gol! A to wszystko za sprawą dynamicznej akcji autorstwa Adriana Małachowskiego. Zawodnik przejął piłkę i ruszył prosto na bramkę z połowy boiska, omijając dwóch przeciwników a finalnie ogrywając sam na sam bramkarza Resovian i strzelając bramkę tuż obok niego, gładko po ziemi. Do przerwy Znicz prowadził 0:1. W 40’ – do szatni, żółtą kartką został ukarany Mateusz Długołęcki.

Druga połowa rozpoczęła się równie szybko co pierwsza. Nasi zawodnicy nie odpuścili i po przerwie wrócili z jeszcze większym nastawieniem na zwycięstwo. Drugi gol padł z przewrotki Marcina Bochenka w 53’. I tak Znicz prowadził 0:2. IMG_9010W międzyczasie gospodarze zdobyli bramkę, ale i załapali dwie żółte kartki. Do pięknej akcji doszło w 76’, gdzie Karol Podliński ruszył sam na sam i zdobył trzecią zwycięską w tym spotkaniu bramkę! Pruszkowiacy wracają do domu ze zwycięskimi punktami!

Dziękujemy za tak wspaniałe rozpoczęcie sezonu!

Kto wygra mecz? Znicz Znicz Znicz!

Dzisiejszy skład żółto-czerwonych:

Piotr Misztal (B), Marcin Bochenek, Adrian Rybak (mł), Marcin Rackiewicz, Mateusz Długołęcki, Dariusz Zjawiński, Maciej Machalski, Małachowski Adrian (mł), Przemysław Kocot, Paweł Tarnowski, Jakub Kabala.

Rezerwy:

Jakub Pawełczyk (B), Mateusz Domżalski (mł), Marcin Smoliński, Patryk Kubicki, Konrad Budek, Arkadiusz Pyrka (mł), Karol Podliński (mł).

IMG_9012Zmiany:

59′ Jakub Kabala / Patryk Kubicki

65′ Maciej Machalski / Marcin Smoliński

73′ Dariusz Zjawiński / Karol Podliński

90′ Paweł Tarnowski / Arkadiusz Pyrka

Za tydzień mecz z Elaną Toruń na stadionie Znicza o godzinie 18:00!

 

Resovia Znicz Pruszków