Trenerzy

 

trener

( materiały do uzupełnienia)

TRENERZY PROWADZĄCY I ZESPÓŁ ZNICZA W LATACH 1922 – 2014

RADOMSKI Stanisław lata 20/30

BIERNAT Kazimierz lata 20/30

MACHAŁA Kazimierz lata 20/30

FISZER Rudolf lata 20/30

JESIONKA Zygmunt lata 20/30

MARKAI Laszlo (MAREK Władysław) 1939

KURZELA Tadeusz 1939/1945

KRAWCZYK Tadeusz 1945 –

KORBAS Tadeusz 1945 – 1948

KRAWCZYK Tadeusz 1950

WIŚNIEWSKI 1950 – 1952

MASZNER Stanisław 1952 –

ŚWICARZ Tadeusz 1954

WAŚKO Tadeusz 1954 –

KRAWCZYK Tadeusz 1955 –

MASZNER Stanisław 1956 – 1957

KOZŁOWSKI 1957 –

BRZOZOWSKI

ŚWICARZ Tadeusz –

WYPIJEWSKI Witold 1958 – 1959

ŚWICARZ Tadeusz 1959-

SOSNOWSKI Zdzisław 1960 – 1960

WIŚNIEWSKI pseudonim „WCUDU” 1960 –

WASKO Tadeusz 1960

KOZŁOWSKI 1960

WIŚNIEWSKI 1962 –

SZYMCZAK Tadeusz 1964 – 1966

KULESZA Ryszard 1966 – 1972

SZYMCZAK Tadeusz 1972 – 1973

WCZEŚNIAK Stanisław 1973 – 1975

IŻYŃSKI Andrzej 1976 – 1980

WIŚNIK Piotr 1981 – 1987

BIELAK Andrzej 1988

FIGA Waldemar 1988

KUJAWA Bogdan 1988

KOSIŃSKI Ryszard 1988

SZUKAŁA Jerzy 1988

JACKOWSKI Andrzej 1988 – 1989

MATUSZEWSKI Tomasz 1989

DUMAŁA Ryszard 1989 – 1990

POPIELSKI Kazimierz 1990 – 1991

WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1991 – 1992

DUMAŁA Ryszard 1993 – 1994

KRAJEWSKI Zdzisław 1994 – 1996

OLSZEWSKI Wiesław 1996 – 1997

TRENERZY MKS ZNICZ Pruszków 1998 – 2015

MATUSZEWSKI Tomasz 1998 – 2003

ETMANOWICZ Krzysztof 2003 – 2004

DUMAŁA Ryszard, KUŁKIEWICZ Tomasz, CHROBAK Krzysztof (od 11 stycznia 2005)

CHROBAK Krzysztof 2005 – 2006

ETMANOWICZ KRZYSZTOF – DZWONEK Piotr 14.06.2006 – 10.07.2006

BLACHA Andrzej 10.07.2006 – 04.12.2006

OJRZYŃSKI Leszek 04.12.2006 – 22.10.2007

WÓJCIK Janusz 22.10. 2007 – 16.12.2007

GREMBOCKI’ Jacek 16.12.2007 – 17.10.2008

KUBICKI Dariusz 17.10.2008 – 19.05.2009

CHROBAK Krzysztof 20.05.2009 – 04.09.2009

KALINOWSKI Artur 05.09.2009 – 15.10; 2009

CECHERZ Przemysław 16.10.2009 – 31.11.2009

GREMBOCKI’ Jacek 01.01.2010 – 05.06.2010

PODOLIŃSKI Robert 21.06.2010 – 04.01.2011

LIBICH Michał 05.01.2011 – 12.04.2011

SLIWOWSKI Maciej 15.04..2011 – 19.06.2011

SWIERCZEWSKI Piotr 12.04.2011 – 19.06.2011

PAWLAK Mariusz 17.06.2011 – 24.06.2012

KALINOWSKI Artur 25.06.2012 – 02.10.2012

KOCHAŃSKI Robert 02.10.2012 – 20.06.2014

BANASIK Dariusz 25.06.2014