Patroni medialni

Logo_HD_Telkab

Kanał TEL-KAB HD  to jedyny kanał w powiecie pruszkowskim, który w tygodniku „Panorama Pruszkowska” prezentuje wiadomości z Pruszkowa, Brwinowa, Piastowa i okolic docierając do ponad 17 tysięcy domów. Na antenie stacji poruszane są  tematy istotne dla lokalnej społeczności,  co więcej można zobaczyć tu również retransmisje  lokalnych uroczystości, wydarzeń sportowych i kulturalnych.  „Panoramę Pruszkowską” można oglądać  w każdą sobotę o godzinie 9.00, a powtórki cztery razy dziennie do czwartku włącznie (9:00, 13:00, 17:30, 22:00) na kanale TEL-KAB HD oraz na www.telkab.pl.

 

 

logo_gpr24pl

Portal gpr24.pl – to internetowa wersja Głosu Pruszkowa dostępna dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z aktualnymi informacjami, wydarzeniami sportowymi, kulturalnymi i rozrywkowymi w Pruszkowie i jego bliższych i dalszych okolicach.

Strona www: www.gpr24.pl

 

 

 

Portal Regionalny WPR24.pl

wpr24

Portal Regionalny WPR24.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w powiecie pruszkowskim i grodziskim oraz prowadzi katalog firm i bezpłatny serwis ogłoszeniowy.

Serwis rozpoczął działalność w maju 2007 roku. Liczba użytkowników odwiedzających strony regularnie rośnie. Obecnie wynosi ona ponad 80 000 w miesiącu. W 2014 roku portal zanotował 8 mln odsłon, a odwiedziło go blisko 800 000 użytkowników. Portal trafia do wszystkich bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie.

Obecnie jest najchętniej czytanym serwisem informacyjnym w regionie.

Strona www: www.wpr24.pl

 

 

gazeta wpr

Gazeta WPR wydawana jest od 2005 roku. Od początku swojego istnienia jest czołowym tygodnikiem w paśmie warszawsko zachodnim.

Dzięki unikalnemu systemowi kolportażu gazeta jest czytana tam, gdzie nie dociera żaden inny tytuł.

Dystrybucja. Gazeta WPR dociera do dwóch podwarszawskich powiatów: pruszkowskiego i grodziskiego.


Głos Pruszkowa

Głos Pruszkowa logo

 

Głos Pruszkowa to jedno z najstarszych i najbardziej zasłużonych czasopism w historii prasy polskiej – pierwsze wydanie ukazało się w 1914 roku, jeszcze w czasach carskiej i pruskiej niewoli.  Współczesne wydania  „Głosu Pruszkowa” oczywiście różnią się od tych pierwszych, ale zawsze pozostają wierne tradycjom, dbając o wysoki poziom informacji i publicystyki, która okraszona jest wysmakowaną formą graficzną. Jest systematycznie czytany przez około 20.000 czytelników pasma zachodniego Mazowsza i ma charakter edukacyjny, kształcący, a zarazem żywy i atrakcyjny dla odbiorcy.

 


 

POPradio_logo (1)

POP Radio nadające w regionie zachodniego Mazowsza – z siedzibą w Pruszkowie – to nowy głos wśród szumu radiostacji ogólnopolskich. POP Radio to przede wszystkim stacja lokalna koncentrująca się na tym, co mieszkańcom okolicznych miast i miasteczek jest najbliższe. POP Radio oferuje łagodną muzykę środka w paśmie dziennym i bardziej ambitną w pasmach wieczornych i autorskich.

Zapraszamy na 92.8 fm!

Strona www: www.popradio.pl
facebook.com/popradioPL