Kup Bilet

P1010516

Kup bilet

UWAGA! Klub prowadzi obecnie sprzedaż on-line biletów na mecze domowe Znicza, bilet można zakupić pod linkiem: Kup bilet on-line. Informujemy, że w dniu meczowym nie będzie prowadzona sprzedaż biletów on-line.  

unnamed

Od ostatniego sezonu 2015/2016 wszystkie mecze rozgrywane na stadionie przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie zgłoszone zostały jako imprezy masowe. W związku z tym prowadzona jest pełna identyfikacja wszystkich osób, które przebywają na trybunach. Każda osoba zainteresowana zakupem biletów, zobowiązana jest do podania swoich danych osobowych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. W celu uniknięcia kolejek przy kasach przed samym meczem, zarząd klubu prosi o nabywanie biletów w przedsprzedaży bądź do nabywania karnetów przed sezonem.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w dniu meczu zazwyczaj od południa. Dokładne godziny otwarcia kas zawsze będą podawane w aktualnościach i newsach (wpis zapowiadający mecz) przed właściwym meczem. Prawo zakupu biletów ulgowych mają emeryci i renciści, kobiety oraz dzieci i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz osoby niepełnosprawne z orzeczeniem niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym oraz lekkim po okazaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Osoby niepełnosprawne z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności znacznym po okazaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, osoby powyżej 75. roku życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat na mecze wchodzą za darmo. Bilety będzie można nabyć wyłącznie przez okazanie dowodu tożsamości.
Kasy biletowe czynne są do końca pierwszej połowy, z możliwością przedłużenia sprzedaży do „ostatniej osoby w kolejce”.

Ceny biletów ustalone są przed każdym meczem. W zależności od klasy rywala bilet normalny w sezonie 2016/2017 kosztuje od 20 zł do 30 zł, a bilet ulgowy od 10 zł do 20 zł.

Ceny karnetów na sezon 2016/2017:

Karnet normalny – 300 zł

Karnet ulgowy – 150 zł

Wszyscy członkowie Akademii Znicza będą wpuszczani na mecze na zasadach podanych przez trenerów. Dodatkowo rodzice dzieci z Akademii mają możliwość zakupienia karnetu w cenie ulgowej.

 

UWAGA!
Karnety na kartach plastikowych z ubiegłego sezonu są nieaktywne. W sezonie 2016/2017 obowiązują na ten moment jedynie karnety papierowe. O możliwości wymiany ich na nowe karty plastikowe będziemy informować na bieżąco na stronie.