Przygotowania ruszyły!

Fotoreportaż z pierwszego treningu (fot. Znicz Pruszków)

Dziś piłkarze Znicza Pruszków rozpoczęli treningi pod okiem trenera Dariusza Banasika oraz Bernarda Kapuścińskiego, którzy pozostają z żółto-czerwonymi przez następny rok. W treningu uczestniczyło 26 zawodników, część piłkarzy nie brało udziału w treningu bo przebywali na testach w innych klubach. Z zespołem trenowali testowani zawodnicy oraz Adrian Grabowski z II zespołu i Dominik Kalinowski z grup młodzieżowych. W najbliższych dniach piłkarze będą ćwiczyć na obiektach Znicza. Dziś po rozmowie z trenerami zawodnicy udali się na boczne boisko i tam trenowali pod ich okiem.
poniedziałek 29.06.2015 - 20:46 Komentarze: 0

III miejsce rocznika 2005 w turnieju Milan Sport Cup


Podopieczni trenera Rafała Jończyka w miniony weekend zagrali w turnieju Milan Sport Cup. Żółto-czerwoni zajęli III miejsce w całym turnieju. Udział wzięli: Szymon Romański, Kacper Stefański, Aleksander Artymko, Karol Sierociński, Kacper Pieńkowski, Jan Turowski, Kosma Pasternak, Mateusz Woźniak, Adam Chaczykowski, Bartłomiej Bronisz. Zawodnikiem turnieju został zawodnik Znicza Jan Turowski. W rozwinięciu wyniki osiągnięte przez zespół oraz strzelcy bramek.
Drużynie oraz trenerowi serdecznie gratulujemy !

[ Czytaj więcej... ]
poniedziałek 29.06.2015 - 15:08 Komentarze: 0

Podsumowanie sezonu w wykonaniu Znicza
Sezon 2014/2015 już dawno za nami, czas więc podsumować sezon. Znicz zajął IX miejsce z dorobkiem 46 punktów i wywalczył historyczny awans do 1/4 finału Pucharu Polski.


Serdecznie zapraszamy do czytania !


[ Czytaj więcej... ]
niedziela 28.06.2015 - 15:40 Komentarze: 0

Arkadiusz Jędrych piłkarzem sezonu !W głosowaniu kibiców Znicza na piłkarza sezonu 2014/2015 zwyciężył Arkadiusz Jędrych. Wychowanek naszego zespołu oraz kapitan zagrał w tym sezonie w 37 spotkaniach, zdobywając w nich pięć bramek i zaliczając trzy asysty. Środkowy obrońca do siatki rywali trafił w meczu z Energetykiem ROW Rybnik, Wisłą Puławy, Limanovią Limanowa, Lechem Poznań i Błękitnymi Stargard Szczeciński. Na II miejscu znalazł się najlepszy strzelec zespołu Maciej Górski. Napastnik w tym sezonie zdobył 19 bramek i zaliczył dwie asysty. Ostatnie miejsce na podium przypadło Michałowi Bigajskiemu. Bramkarz Znicza rozegrał 32 mecze, w 8 zachowując czyste konto i zaliczył jedną asystę.

[ Czytaj więcej... ]
czwartek 25.06.2015 - 18:00 Komentarze: 0

Terminarz II ligi na sezon 2015/2016
PZPN ustalił terminarz nowego sezonu w II lidze. Rozgrywki rozpoczniemy 1-2 sierpnia meczem na wyjeździe z Radomiakiem Radom, w II kolejce na wyjeździe zagramy z Siarką Tarnobrzeg. Pierwsze spotkanie na własnym boisku rozegramy 15-16 sierpnia podejmując zespół Stali Mielec. Rozgrywki zakończymy 4-5 czerwca meczem na własnym boisku z Nadwiślanem Góra. W rozwinięciu pełen terminarz.

[ Czytaj więcej... ]
czwartek 25.06.2015 - 15:11 Komentarze: 0

II miejsce rocznika 2005 w turnieju NADSTAL CUP 2015

Fotoreportaż z turnieju (fot. Katarzyna Kalata)

W minioną sobotę podopieczni trenera Michała Dumały zagrali w turnieju NADSTAL CUP 2015 w Krzakach Czaplinkowskich. Żolto-czerwoni wywalczyli w tym turnieju II miejsce. Zawodnikiem turnieju został wybrany piłkarz Znicza Pruszków - Hubert Dominikowski. W rozwinięciu wyniki osiągnięte przez zespół oraz strzelcy bramek.
Drużynie oraz trenerowi serdecznie gratulujemy!

[ Czytaj więcej... ]
czwartek 25.06.2015 - 12:18 Komentarze: 0

Zwycięstwo rocznika 2005 w turnieju APN Ostrołęka CUPW minioną sobotę rocznik 2005 trenera Adama Mrówki zagrał w prestiżowym turnieju w Ostrołęce APN Ostrołęka CUP. W turnieju wystąpiło dziesięć drużyn, jednak drużyna Znicza zagrała w 7 spotkań, wygrywając każde z nich i zdobywając I miejsce. W rozwinięciu wyniki osiągnięte przez zespół oraz strzelcy poszczególnych bramek.

[ Czytaj więcej... ]
poniedziałek 22.06.2015 - 12:33 Komentarze: 0

"Każdy z zawodników, który jest dobry, będzie pasował do wizji klubu i trenerów, wyróżnia się to ma szansę"

- Uważam, że poza tymi negatywami były też te pozytywy. Jedno z największych z nich to jest to, że tutaj mamy młody zespół, stawiamy na młodych zawodników. W tym sezonie dużo tych młodych piłkarzy grało. To, że Ci młodzi zawodnicy z rocznika '99 i '98 to jest sukces całej Akademii i całego klubu. To jest bardzo fajna rzecz, bo pomimo iż cały czas walczyliśmy o te najwyższe cele to też nie zapominaliśmy o tych młodych zawodnikach, by także się rozwijali. Taka powinna być droga, że Ci młodzi wyróżniający się zawodnicy dostają szansę trenowania i grania z I zespołem, to też jest bodziec dla innych zawodników z Akademii do ciężkiej pracy. To jest sukces całego klubu, że Ci chłopcy grali, debiutowali i można powiedzieć z powodzeniem. Pomimo iż nie było dużo gry czasowo to działa to mobilizująco na tych chłopaków. - w rozmowie z oficjalną stroną Znicza Pruszków, trener żółto-czerwonych Dariusz Banasik podsumował miniony sezon, odniósł się do negatywnych i pozytywnych aspektów sezonu oraz opowiedział o szansach młodych zawodników z Akademii Znicza Pruszków.

[ Czytaj więcej... ]
niedziela 21.06.2015 - 19:42 Komentarze: 0

Idź do strony       >>  ZNICZPRUSZKOW.COM.PL - SERWIS OFICJALNY MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ZNICZ PRUSZKÓW