Zwycięstwo z III-ligowcem
1 : 0
Znicz II Pruszków - GKP Targówek


Znicz Pruszków: Tomasz Baranowski - Damian Skirski, Karol Gudelski, Paweł Czarnecki, Zawodnik testowany - Norbert Dobski, Emil Adamczuk, Adrian Grabowski, Marcin Jurek, Jakub Pastusiak - Adam Kłys.

W meczu zagrali także: Dominik Kalinowski, Daniel Przygoda, Maciej Sobański, Bartłomiej Brzezek, Adam Michalak, zawodnik testowany, Dawid Borkowski.

Bramka: Norbert Dobski
środa 30.07.2014 - 21:36 Komentarze: 0

Bilety oraz karnety na sezon 2014/2015
Od 6 sierpnia 2014 roku w biurze Klubu sprzedawane będą karnety na sezon 2014/2015. Koszt zakupu karnetu to kwota 150 złotych za karnet normalny oraz 75 złotych za karnet ulgowy. Karnet obejmuje mecz Pucharu Polski z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza natomiast jeśli, żółto-czerwoni awansują do kolejnych rund karnet nie obejmuje tych spotkań.
Bilety na mecze pozostają w tej samej cenie co w poprzednim sezonie. Bilet normalny kosztuje 10 złotych , bilet ulgowy 5 złotych, prawo zakupu biletów ulgowych emeryci i renciści, kobiety oraz dzieci i uczniowie szkół podstawowych,gimnazjów oraz liceum po okazaniu ważnej legitymacji. Osoby niepełnosprawni na mecz wchodzą za darmo. Bilety będzie można nabyć wyłącznie przez okazanie dowodu tożsamości.

Zapraszamy do zakupu karnetów , gwarantuje to spokojne wejście na stadion bez konieczności czekania w kolejce po bilety.
środa 30.07.2014 - 13:41 Komentarze: 0

Mecz z Targówkiem
:
Znicz II Pruszków - GKP Targówek


Jutro podopieczni trenera Marcina Wojciechowskiego rozegrają sparing z drużyną GKP Targówek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00 na bocznym boisku Znicza Pruszków. Targówek ma nowego trenera został nim Sergiusz Wiechowski. W poprzednim sezonie GKP grał w III lidze, grupie: łódzko-mazowieckiej i zajął XI pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 53 punktów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !
wtorek 29.07.2014 - 20:54 Komentarze: 0

Marcin Wojciechowski trenerem II zespołu

(źródło: Znicz Pruszków '95)

Miło nam poinformować, że Marcin Wojciechowski został nowym trenerem Znicza II Pruszków. Poprzednio trener prowadził rocznik 1995/1996 Znicza Pruszków. Marcin Wojciechowski rozpoczął pracę w MKS ''Znicz" Pruszków w charakterze trenera grup młodzieżowych w 2007 roku. W latach 2003-2007 pracował w podobnym charakterze w GLKS Nadarzyn, pełniąc w miedzy czasie funkcje trenera drugiego zespołu seniorów i asystenta trenera w pierwszym zespole . Jest on absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego J.Piłsudskiego w Warszawie- rocznik 1998 , którą ukończył z tytułem Magistra Wychowania Fizycznego i Trenera II Klasy Piłki Nożnej . Posiada także licencję trenerską PZPN '' A" . Jest wychowankiem pruszkowskiego " Znicza" , którego barw bronił przez 11 lat , kontynuując dalej karierę piłkarską na boiskach Mazowsza między-innymi w ówczesnym III- ligowym " Okęciu" , IV- ligowym Wołominie , Błoniu czy Nadarzynie. Po latach spędzonych poza rodzimym Pruszkowem wrócił do swego macierzystego klubu jako trener młodzieżySerdecznie dziękujemy za współpracę oraz utrzymanie II zespołu w IV lidze trenerowi Tomaszowi Sokołowskiemu i życzymy sukcesów w dalszych sportowych wyzwaniach. Natomiast trenerowi Marcinowi Wojciechowskiemu życzymy samych sukcesów z zespołem!
poniedziałek 28.07.2014 - 19:40 Komentarze: 0

Znicz na Jasnej GórzeWczoraj podopieczni trenera Dariusza Banasika przed spotkaniem z Odrą Opole wybrali się do Częstochowy na Jasną Górę. Po wybraniu się do Jasnej Góry piłkarze wyszli na boisko w Opolu i zwyciężyli z Odrą Opole 2:1. W następnej rundzie Znicz zmierzy się z I-ligową Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.
niedziela 27.07.2014 - 19:38 Komentarze: 0

Premierowy gol Daniela KraskiWczoraj w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski z Odrą Opole swoje premierowe trafienie w barwach Znicza Pruszków zdobył Daniel Kraska. Pomocnik na listę wpisał się w 90 minucie zapewniając żółto-czerwonych zwycięstwo nad Odrą.
niedziela 27.07.2014 - 19:20 Komentarze: 0

Wygrana z Otwockiem
0:1
Start Otwock - Znicz PruszkówW rozgrywanym dziś sparingu podopieczni trenera Dariusza Banasika pokonali 1:0 Start Otwock. Bramkę zdobył zawodnik testowany.

Znicz Pruszków: Oliwer Wienczatek - Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Zawodnik testowany, Mateusz Pielak -Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Michał Zapaśnik - Mateusz Muszyński.

W meczu zagrali także: Daniel Nawrocki, Daniel Kraska i Bartosz Niksiński.

Bramka: Zawodnik testowany.
niedziela 27.07.2014 - 15:09 Komentarze: 0

Bramki z meczu Znicz Pruszków - Odra Opole


Bramki z wczorajszego spotkania. Źródło: OKS Odra Opole.
niedziela 27.07.2014 - 11:44 Komentarze: 0

Idź do strony       >>  ZNICZPRUSZKOW.COM.PL - SERWIS OFICJALNY MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ZNICZ PRUSZKÓW